Рубрики НовиниСофт

Ілон Маск «домовився» з Тімом Куком: вартість Twitter Blue для власників iPhone підвищиться до $11 на місяць

Опубликовал
Вадим Карпусь

Як повідомляють обізнані джерела, сервіс мікроблогів Twitter має намір змінити вартість підписки Twitter Blue для різних умов оплати. Так, при оплаті через додаток для iPhone ціна Twitter Blue становитиме $11 замість звичайних $7,99, а якщо оплачувати через сайт – $7.

Такий крок, швидше за все, є відповіддю Twitter на комісію у розмірі 30%, яку стягує Apple з будь-яких платежів, що здійснюються користувачами через застосунки в операційній системі iOS. Додаткова знижка на сайті має стимулювати користувачів переходити на платформу, а не реєструватись через свої iPhone. При цьому немає відомостей про те, чи слід очікувати зміни цін для користувачів Android-пристроїв.

Twitter, Apple і Google поки що ніяк не прокоментували цю інформацію.

Нагадаємо, після придбання Twitter новий власник Ілон Маск вирішив запустити платну підписку Twitter Blue. Але її поява спровокувала хаос із наслідувачами, і підписку скасували через 2 дні після запуску. Пізніше Маск вирішив, що проблему розв’яже ручна перевірка та впровадження системи різноколірних галочок: Blue, Grey та Gold. А тим часом лихо підкралося, звідки не чекали – за словами Маска, Apple «погрозила прибрати» Twitter з App Store. Пізніше Маск вирішив відкласти підписку Twitter Blue, щоб «насолити» Apple і позбавити її 30% комісії. Попри нещодавні повідомлення про «перемир’я» між технологічними компаніями, тепер користувачам iPhone, швидше за все, доведеться платити більше за підписку Twitter Blue.

Онлайн-курс "Фінансовий менеджер" від Laba.
Практичний курс середнього рівня для фінансистів, які мають упевнену операційну базу та готуються до позиції фінансового директора.
Дізнатись більше

Джерело: yahoo

Disqus Comments Loading...