Маск звільняє працівників за критику у свою адресу, яку ті висловлюють у Twitter або приватному Slack компанії. За інформацією Platformer з цієї причини з посад вже скоротили близько 20 осіб.
Після масштабних звільнень у Twitter (50% штатного та 80% позаштатного персоналу), покликаних скоротити витрати у компанії, Маск взявся позбавлятися від співробітників, які його критикують.
Так, він вже звільнив інженера Еріка Фонхефера, який намагався публічно виправити свого генерального директора в Twitter, та Сашу Соломон — інженера-програміста Twitter, яка написала серію твітів із критикою Маска, закінчивши свій випад фразою “Kiss my ass, Elon”.
Звільнено ще кілька осіб, які скаржились публічно:
Та тих, хто просто ретвітнув пости із критикою Маска:
Але, як повідомляється, багатьох співробітників звільняють навіть за непублічну критику Маска в приватному Slack компанії.
“На той час мій обліковий запис у Twitter був приватним, тож я можу лише припустити, що це сталося через те, що я не проявив 100-відсоткову лояльність”, — написав Нік Морган, який також розміщував критичні пости у своєму закритому профілі.
Точно не відомо, чи дійсно акаунт Моргана був приватний. Але кілька людей точно постраждали за критику у приватних листуваннях. Гергелі Орош повідомив, що близько 10 співробітників звільнили за їх висловлювання у Slack, а Кейсі Ньютон із Platformer стверджує, що ця цифра може досягати 20 осіб.
Джерела Bloomberg також вказують на десяток звільнених співробітників, які раніше критикували Маска на різних платформах.
Twitter, який після масштабного скорочення втратив відділ комунікацій, ніяких коментарів не давав. А от Маск підтвердив ці звільнення у своєму твіті:
“Хотів би перепросити за звільнення цих геніїв. Їхній величезний талант, без сумніву, стане в пригоді деінде”.
Цікаво, що Маск раніше часто висловлювався про свою прихильність до “свободи слова” і перед купівлею соцмережі планував зробити її більш лояльною до користувачів та їх постів. Однак співробітників Twitter, схоже, це не стосується.
Джерело: The Verge
- Після кількох місяців судових розглядів Ілон Маск таки придбав Twitter, додавши компанію до своєї й без того не маленької бізнес-імперії. Мільярдер призначив себе генеральним директором та звільнив значну частину попереднього керівництва компанії.
- Минулого року відсоткові витрати Twitter становили близько 50 мільйонів доларів. З урахуванням нового боргу, ухваленого в рамках угоди, вони тепер збільшаться приблизно до 1 мільярда доларів на рік. Це означає, що компанія заробляє менше грошей на рік, ніж заборгувала своїм кредиторам. Щоб зводити кінці з кінцями, Маск скорочує витрати та... працівників.
- 10 листопада Ілон Маск скасував віддалену роботу у компанії та заявив, що “не впевнений чи фінансове становище компанії наразі досить міцне”, тож не виключає “можливості банкрутства”.
- Серед головних оновлень у соцмережі — поки лише передплата Twitter Blue "для всіх", яку скасували через 2 дні після запуску через хаос із “синіми галочками” у соцмережі.