Новини Пристрої 04.07.2022 о 12:49

«Київстар» відновив мережу домашнього кабельного інтернету в деокупованих містах для 29 тис. абонентів

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

«Київстар» повідомив про завершення робіт з відновлення мережі фіксованого інтернету в деокупованих містах Чернігів, Ніжин, Ірпінь, Охтирка — це своєю чергою забезпечило відновлення доступності послуги для 29 тис. абонентів знову мають доступ до швидкісного домашнього інтернету. Загалом вартість відновлення мережі склала понад 4,26 млн грн.

Курс Управління командою в бізнесі.
Щоби бути лідером, треба думати, як лідер.
Хочу на курс

Наразі ведуться активні роботи над відновлення мережі в Харкові, Миколаєві та околицях. Вже 750 будинків знову мають доступ до фіксованого інтернету від «Київстар». Загалом же послуга «Домашній інтернет» доступна в 44 тис. багатоквартирних будинків 125-х міст України.

«Наші технічні спеціалісти докладають всіх зусиль, щоб якомога швидше відновити пошкоджену мережу та повернути інтернет в домівки наших абонентів. Не зважаючи на значні збитки, які завдають загарбники нашій інфраструктурі, ми продовжимо інвестувати в мережу стільки, скільки потрібно, аби кожен наш користувач мав доступ до інтернету та телекомсервісів» —

Сергій Сухорук,

керівник департаменту фіксованого зв’язку «Київстар»

Загалом, станом на 4 липня «Київстар» продовжує контролювати 92% мережі фіксованого інтернету та 90% мережі мобільного зв’язку.

Окрім відновлення пошкодженої інфраструктури, компанія модернізує мережу. Зокрема в містах Львів, Київ та Дніпро став доступний інтернет на швидкості до 1 Гбіт/сек. До кінця року така можливість з’явиться ще в 14 містах України. Також компанія активно реалізовує соціальні проєкт і безоплатно забезпечує інтернетом бомбосховища по всій країні, а також модульні містечка для вимушено переселених осіб.

«Київстар» забезпечить «Домашнім інтернетом» модульні містечка для переселенців


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: