Новини

«Київстар» забезпечить «Домашнім інтернетом» модульні містечка для переселенців

«Київстар» забезпечить «Домашнім інтернетом» модульні містечка для переселенців

Оператор зв’язку «Київстар» повідомив про свою готовність безоплатно забезпечувати інтернетом модульних містечок внутрішньо переміщених осіб. «Домашній інтернет» зможуть використати переселенці в тих модульних містечках, де є технічна можливість надавати таку послугу.

Першим таким проєктом стало модульне містечко на 120 будинків у м. Львові (Сихівський район). Там вже підключена послуга «Домашній інтернет» від «Київстар», а родини, що проживатимуть там, отримають безоплатний доступ до інтернету.

«Киевстар» обеспечит «Домашним интернетом» модульные городки для переселенцев

Зазначається, що компанія готова співпрацювати з обласними адміністраціями та забезпечувати доступ до Wі-Fі будь-яких мобільних поселень. Аби подати заявку на підключення соціального інфраструктурного об’єкта, потрібно звернутись із запитом на адресу [email protected], зазначивши деталі підключення та контакти для зворотного зв’язку. Впродовж кількох днів спеціаліст компанії надасть інформацію щодо можливості підключення та уточнить час для виконання запиту.

Курс
QA
Вивчайте важливi технології для тестувальника у зручний час, та отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

Окрім цього, компанія активно підключає Wі-Fі в бомбосховищах та укриттях по всій країні. Наразі таких налічується вже понад 1150.

«Київстар» підключив до інтернету вже 1000 бомбосховищ України


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: