Новини Новини 08.12.2022 о 15:27 comment views icon

Кому футуристичні навушники Dyson Zone з маскою для фільтрації повітря як у Саб-Зіро з Mortal Kombat?

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин ITC.ua

Dyson розкрила характеристики своїх нових навушників Zone, які анонсувала ще на початку цього року. Компанія повідомляла, що продукт матиме системи шумозаглушення та очищення повітря, а нині оголосила його вартість, дату появи у магазинах та повідомила про деякі додаткові параметри.

Навушники будуть доступні у двох кольорових рішеннях: ультрасиній/берлінська лазур і берлінська лазур/яскраво-мідний. Останній буде доступний безпосередньо від компанії та постачатиметься з декількома додатковими елементами, включаючи електростатичний вугільний фільтр, м’яку сумку та комплект адаптерів.

 

Електростатичні фільтри насадки для очищення повітря розраховані на 12 місяців використання, перш ніж виникне потреба їх замінити. Фільтри мають двошарову конструкцію, яка містить вуглець, збагачений калієм, для “захоплення” газів, таких як діоксид азоту, діоксид сірки та озон. Загалом компанія стверджує, що система блокуватиме 99% шкідливих частинок, у тому числі розміром до 0,1 мікрона.

Аудіосистема навушників має рівень шумопоглинання до 38 децибелів і оснащена 40-міліметровими неодимовими динаміками. За допомогою супутньої програми MyDyson можна регулювати аудіо за трьома рівнями: Dyson EQ, Bass Boost і Neutral. На момент запуску навушники підтримуватимуть аудіокодеки SBC, AAC і LHDC, а також Bluetooth 5.0.

Навушники Dyson Zone з гігантською насадкою для очищення повітря можна придбати за $950 у США з березня 2023 року

Термін придатності батареї залежатиме від того, наскільки активно використовується функція фільтрації повітря. Акумулятор Zone ємністю 2600 мА·год може забезпечити до 50 годин прослуховування на одному заряді. Використання насадки для очищення повітря на найповільнішому налаштуванні скорочує термін служби батареї до скромних чотирьох годин. Збільшення швидкості очищення до «середнього» і «високого» рівня зменшує час автономної роботи до двох з половиною годин і півтори години відповідно. Для зарядки передбачено роз’єм USB-C.

Курс UX/UI Designer.
За 12 місяців ви виростете з початківця — до джуна. Для цього розберете функціонал Figma. Вибудуєте воркфлоу роботи над проєктом: від клієнтського брифу й рисерчу — до презентації.
Інформація про курс

У США навушники Dyson Zone будуть доступні з березня 2023 року, а ціна стартуватиме з $949 (що робить їх майже вдвічі дорожчими за AirPods Max). До того, як продукт з’явиться на вебсайтах та магазинах, Dyson прийматиме попередні замовлення за записом. 

Джерело: Engadget

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: