Lucid Motors показала 7-місний електричний кросовер Gravity

Автомобільний стартап Lucid Motors показав свій другий електромобіль – кросовер Gravity, що давно знаходиться в розробці. Автомобіль має ряд візуальних подібностей із першою моделлю Air.

Електромобіль Lucid Gravity пропонує до трьох рядів сидінь, на яких можуть розміститися сім осіб. Виробник обіцяє нове покоління кабіни з сенсорним дисплеєм і нібито більший діапазон автономності, ніж будь-який інший електромобіль, за винятком Air.

Водночас компанія попереджає, що дизайн та технічні характеристики Gravity не є остаточними. Хоча нинішня версія багато в чому відповідає очікуванням – це великий місткий автомобіль з такими перевагами, як панорамний дах. За словами Lucid, задній простір «гнучкий», тому при необхідності він дозволить розмістити великий багаж.

Lucid Motors планує почати приймати замовлення на Gravity на початку 2023 року, автомобіль надійде у продаж у США та Канаді у 2024 році. В інших країнах продажі розпочнуться пізніше. Компанія поки що не розкриває відомостей про ціну Lucid Gravity. Можна припустити, що вона буде високою, враховуючи, що базова версія Air коштує від $87400.

Джерело: Engadget

Disqus Comments Loading...