Новини

Lucid Motors показала 7-місний електричний кросовер Gravity

Lucid Motors показала 7-місний електричний кросовер Gravity

Автомобільний стартап Lucid Motors показав свій другий електромобіль – кросовер Gravity, що давно знаходиться в розробці. Автомобіль має ряд візуальних подібностей із першою моделлю Air.

Електромобіль Lucid Gravity пропонує до трьох рядів сидінь, на яких можуть розміститися сім осіб. Виробник обіцяє нове покоління кабіни з сенсорним дисплеєм і нібито більший діапазон автономності, ніж будь-який інший електромобіль, за винятком Air.

Lucid Motors показала 7-местный электрический кроссовер Gravity

Водночас компанія попереджає, що дизайн та технічні характеристики Gravity не є остаточними. Хоча нинішня версія багато в чому відповідає очікуванням – це великий місткий автомобіль з такими перевагами, як панорамний дах. За словами Lucid, задній простір «гнучкий», тому при необхідності він дозволить розмістити великий багаж.

Курс
EMPLOYER BRANDING
Вибудовуйте якісний і привабливий бренд роботодавця всього за один місяць.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
EMPLOYER-BRANDING

Lucid Motors показала 7-местный электрический кроссовер Gravity

Lucid Motors планує почати приймати замовлення на Gravity на початку 2023 року, автомобіль надійде у продаж у США та Канаді у 2024 році. В інших країнах продажі розпочнуться пізніше. Компанія поки що не розкриває відомостей про ціну Lucid Gravity. Можна припустити, що вона буде високою, враховуючи, що базова версія Air коштує від $87400.

Джерело: Engadget


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: