Рубрики НовиниКіно

Marvel заглиблюється в історію Ваканди — в новому анімаційному серіалі для Disney+

Опубликовал
Катерина Даньшина

Marvel анонсувала новий мультсеріал зі світу Чорної Пантери під час рекламного заходу, присвяченого другому сезону першого мультсеріалу студії «А що як…?‎», поряд з іншими анімаційними назвами.

Анімаційний серіал «Очі Ваканди» / The Eyes of Wakanda‎ не зосереджуватиметься на Чорній пантері, а покаже історію воїнів Ваканди, які подорожують світом, щоб відшукати небезпечні артефакти вібранію.

Marvel разом із режисером «Чорної пантери» Раяном Куглером розробляє кілька серіалів, дія яких розгортатиметься у Ваканді, і за даними Variety, він також залучений до майбутнього анімаційного проєкту.

Серед інших анонсів — повторне підтвердження анімаційних серіалів «Люди Ікс ’97‎» (прем’єра у 2024 році) та «Friendly Neighborhood Spider-Man‎», який раніше мав назву «‎Людина-павук: Рік перший».

Курс UI/UX дизайну від Mate academy.
На курсі ви навчитесь створювати інтуїтивно зрозумілі та привабливі інтерфейси вебсайтів і застосунків. Ви також освоїте ключові принципи дизайну та дізнаєтесь як виділятися на ринку. А ми вас не лише навчимо, а й працевлаштуємо. Сертифікат теж буде!
Дізнатися більше про курс

Станом на травень жодного «‎живого» фільму з всесвіту Ваканди не було замовлено — Marvel відклала свої плани на тлі критики, у тому числі зі сторони генерального директора Disney Боба Айгера, який заявив, що студія «‎перенаситила ринок».

Вихід серіалу «‎Залізне серце» (спінофу «Чорна пантера: Ваканда назавжди») з Домінікою Торн, Ентоні Рамосом та Олденом Еренрайком перенесли з осені 2023 року на ще не оголошену дату.

Загалом єдиним фільмом Marvel, який вийде у кінотеатрах у 2024 році, стане «‎Дедпул 3». На Disney+ у січні очікується серіал «‎Ехо» та «‎Агата: Щоденники Даркголду» восени.

Disqus Comments Loading...