monobank відновив кредитування, включно з «Покупкою частинами»

10 травня топменеджмент monobank анонсував швидке відновлення кредитування в повному обсязі — сьогодні вранці необанк відновив роботу програм «Розстрочка» та «Покупка частинами». Це підтвердив співзасновник проєкту Олег Гороховський.

Спочатку Гороховський повідомляв про плани видати за цими кредитними програмами близько 10 мільярдів гривень, але у сьогоднішньому повідомленні скорегував прогноз — близько 600 000 клієнтів сумарно на 18 млрд гривень. Співзасновник monobank зауважив, що такий масив лімітів проливатиметься день-два. Про відновлення лімітів клієнтів проінформують окремим сповіщенням у додатку.

Гороховський також висловив упевненість, що інші українські банки наслідують приклад monobank, що своєю чергою позитивно позначиться на економіці.

З 1 квітня monobank скасував нарахування процентів на залишок власних коштів, порізав кешбеки, але також знизив ставку за всіма кредитними продуктами до 1,6%. Також нещодавно у додатку з’явилися військові облігації, які очікувано стали дуже популярною послугою —  за 11 днів клієнти купили цінних паперів на 500 млн гривень.

Disqus Comments Loading...