Новини Україна 10.01.2023 о 12:42 comment views icon

Нова пошта відкрила у Варшаві перше вантажне відділення Nova Post — для відправлень вагою до 1000 кг

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

«Нова пошта» повідомила про відкриття у Варшаві першого вантажного відділення Nova Post, яке приймає відправлення до 1000 кг. Це означає, що українці у Польщі за потреби відправляти та отримувати з України масивні відправлення до 1000 кг, а не тільки компактні посилки та документи.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Це можуть бути як великі валізи з особистими речами, так і великогабаритну техніку у фабричному пакуванні, як-от нові генератори, акумулятори, зарядні станції, які наразі звільнені від мита та податку на розмитнення. Доставлення як завжди можливе до будь-якого вантажного відділення «Нової пошти» в Україні або ж на адресу отримувача.

Вантажне відділення Nova Post 01/1 у Варшаві працює щодня за адресою: Jana Olbrachta,
94, 01-102, Warszawa. Термін доставлення вантажів такий, як і для посилок — від 5 днів. Тарифи на доставку в Польщу та дозволені речі для пересилання за кордон можна переглянути за посиланням.

Загалом у 2022 році «Нова пошта» за 3 місяці відкрила у Польщі 18 власних відділень у найбільших польських містах: 6 відділень Nova Post у Варшаві, по 2 відділення у Кракові, Любліні, Гданську, Вроцлаві, Познані та по одному — у Жешуві та Лодзі. Адреси та графік роботи відділень Nova Post в Польщі можна дізнатися за цим посиланням. Раніше лідер експрес-доставки в Україні також планував відкрити відділення в Німеччині та Чехії.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: