Новини Новини 06.04.2022 о 13:54

Український офіс Bolt за підтримки Visa спрямував 4 млн гривень на допомогу українцям

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

З початку повномасштабної російсько-української війни регіональні команди Bolt та Visa об’єдналися задля допомоги цивільному населенню. Наразі вони продовжують роботу в напрямку надання допомоги та впроваджують нові ініціативи.

Курс GAME DESIGN.
Дізнайтесь все про розробку ігор. Ставайте справжнім геймдевелопером!
Вивчити курс
  • З початку березня Bolt та Bolt Food за підтримки Visa в Україні вже виділили понад мільйон гривень для закупівлі та надання гуманітарної допомоги. Постраждалим українцям допомогли теплим флісовим одягом, продуктами першої необхідності, їжею та ліками. Для Visa це стало ще одним локальним напрямком надання гуманітарної допомоги.
  • З 1 квітня 2022 року 5 % від суми замовлення з кожної транзакції у додатках Bolt та Bolt Food при розрахунках картками Visa на території України будуть передані на гуманітарні потреби українців та волонтерів.
  • Окрім цього Bolt Food за підтримки Visa в Україні виділили понад 300 тис. гривень та передадуть їх на допомогу українцям, які цього потребують.
  • Також для всіх українців, які наразі за кордоном, будуть діяти промокоди на загальну суму понад 3 млн гривень. Їх можна буде використати для замовлення авто в додатку Bolt, якщо ви здійснюєте його за допомогою консьєрж-сервісу Visa. Промокоди будуть діяти у всіх країнах Європи, де представлений сервіс Bolt.

Залишається також згадати, що раніше Bolt припинив роботу в росії і білорусі та ініціював волонтерського напрямку, щоб водії могли безоплатно переміщувати українців у разі екстреної потреби. Також наразі Bolt готується відновити роботу сервісу оренди електросамокатів у Києві.

Водії-волонтери Bolt зможуть безоплатно переміщувати українців у разі екстреної потреби


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: