Рубрики Новини

Влада США проводить нове розслідування Tesla Autopilot після аварії Model S, в якій загинули 3 особи

Опубликовал
Вадим Карпусь

Національне управління безпеки дорожнього руху США (NHTSA) ініціювало розслідування щодо системи Tesla Autopilot після того, як електромобіль Model S потрапив в аварію, внаслідок якої загинули троє людей. Відомство також заявило, що зараз вивчає понад 30 інцидентів, пов’язаних з автопілотом Tesla.

Аварія сталася 12 травня на ділянці Марінерс-Майл у Ньюпорт-Біч. Повідомляється, що електромобіль врізався в бордюр і зіткнувся з будівельною технікою, внаслідок чого загинули усі троє пасажирів. Трьох будівельників також госпіталізовано з травмами, які не загрожують життю. Поліція відмовилася повідомити, чи причетна до аварії система Tesla Autopilot.

Tesla – один з декількох автовиробників, що пропонують системи допомоги водієві Level 2. Такі системи призначені для полегшення керування автомобілем, але не забезпечують повного автономного керування, як системи Level 4 або 5. При цьому Tesla інструктує водіїв приділяти увагу дорожній ситуації та тримати руки на кермі.

Слід зазначити, що управління NHTSA зазнало критики з боку Національної ради з безпеки на транспорті (NTSB) за те, що воно не контролює включення автовиробниками правильних функцій безпеки до своїх автономних транспортних засобів Level 2. Голова NTSB Дженніфер Хоменді назвала використання компанією Tesla терміна «Full Self-Driving» (повне самостійне керування) для новітньої системи Autopilot «таким, що вводить в оману і безвідповідальним». Вона також заявила, що це явно ввело в оману багатьох людей і спонукало їх до неправильного використання та зловживання технологією.

Курс English For Tech: Speaking&Listening від Enlgish4IT.
Після курсу ви зможете найкраще презентувати свої досягнення, обговорювати проекти та вирішувати повсякденні завдання англійською мовою. Отримайте знижку 10% за промокодом TCENG.
Дізнатись про курс

Джерело: Engadget

Disqus Comments Loading...