Новини

Влада США проводить нове розслідування Tesla Autopilot після аварії Model S, в якій загинули 3 особи

Влада США проводить нове розслідування Tesla Autopilot після аварії Model S, в якій загинули 3 особи

Національне управління безпеки дорожнього руху США (NHTSA) ініціювало розслідування щодо системи Tesla Autopilot після того, як електромобіль Model S потрапив в аварію, внаслідок якої загинули троє людей. Відомство також заявило, що зараз вивчає понад 30 інцидентів, пов’язаних з автопілотом Tesla.

Аварія сталася 12 травня на ділянці Марінерс-Майл у Ньюпорт-Біч. Повідомляється, що електромобіль врізався в бордюр і зіткнувся з будівельною технікою, внаслідок чого загинули усі троє пасажирів. Трьох будівельників також госпіталізовано з травмами, які не загрожують життю. Поліція відмовилася повідомити, чи причетна до аварії система Tesla Autopilot.

Tesla – один з декількох автовиробників, що пропонують системи допомоги водієві Level 2. Такі системи призначені для полегшення керування автомобілем, але не забезпечують повного автономного керування, як системи Level 4 або 5. При цьому Tesla інструктує водіїв приділяти увагу дорожній ситуації та тримати руки на кермі.

Слід зазначити, що управління NHTSA зазнало критики з боку Національної ради з безпеки на транспорті (NTSB) за те, що воно не контролює включення автовиробниками правильних функцій безпеки до своїх автономних транспортних засобів Level 2. Голова NTSB Дженніфер Хоменді назвала використання компанією Tesla терміна «Full Self-Driving» (повне самостійне керування) для новітньої системи Autopilot «таким, що вводить в оману і безвідповідальним». Вона також заявила, що це явно ввело в оману багатьох людей і спонукало їх до неправильного використання та зловживання технологією.

Курс
QA вечірній
Навчайтесь безоплатно, заробляйте від $700 на старті кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
QA вечірній

Tesla запустила подписку Full Self Driving — продвинутый Autopilot за $199 в месяц вместо разовой платы в $10 000

Джерело: Engadget


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: