Партнерський проект Партнерський проект 01.09.2022 о 14:58

Експеримент редакції: наші автори інвестують у крипту та намагаються на цьому заробити

https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/04/favicon-itc_uwp_avatar_thumb.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/04/favicon-itc_uwp_avatar_thumb.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/04/favicon-itc_uwp_avatar_thumb.png

Що відбувається

Редакція Creators Media Group (MC.today, ITC.ua, Highload.today) розпочинає експеримент у партнерстві із криптовалютною біржею Bybit. Протягом трьох місяців три наші автори з різним рівнем знань про ринок інвестуватимуть у криптоактиви за допомогою інструментів, які доступні на біржі.

За умовами експерименту кожен автор отримає $3 тис. (не хвилюйтеся за їх збереження, це віртуальні гроші), які на свій розсуд розподілить між найнадійнішими та найризикованішими інструментами Bybit. Кожен докладе всіх зусиль, щоб заробити більше за інших. Ну чи хоча б не піти в мінус.

У серії публікацій вони розкажуть про те, як вибирали активи й інструменти для інвестицій, а потім – зростає чи падає їхній баланс. А за три місяці ми підіб’ємо підсумки експерименту та розповімо, хто з авторів став переможцем чи переможницею.

Партнер проєкту?
Експеримент редакції: наші автори інвестують у крипту та намагаються на цьому заробити

Хто бере участь в експерименті

Ігор Григорченко, технічний редакторЕксперимент редакції: наші автори інвестують у крипту та намагаються на цьому заробити

«Часто важко психологічно спробувати щось нове, особливо якщо це пов’язано з ризиком. Але життя дає нам можливості переступити через свої сумніви, важливо лише їх не проґавити. Для мене таким шансом стала пропозиція спробувати себе як інвестор-початківець на криптобіржі Bybit. Я маю за плечима мінімальний досвід подібного інвестування, але дуже багато чув про можливості, які дає криптосфера, тож я жадібно вхопився за пропозицію».

 

Тетяна Нечет, авторка новинЕксперимент редакції: наші автори інвестують у крипту та намагаються на цьому заробити

«Трейдерка з мене навряд чи вийде через нелюбов до ризиків та особливості темпераменту. З усім тим спільний проєкт з Bybit сприймаю як можливість спробувати щось нове. А здобувати знання я люблю. А ще як своєрідний виклик: чи зможу я освоїти великий інструментарій і знайти, можливо, той самий, що підходить саме мені. Це поки що всі мої скромні та найреалістичніші очікування».

Експеримент редакції: наші автори інвестують у крипту та намагаються на цьому заробити

 

Вікторія Пушкіна, авторка інтерв’ю та фічерів

«Сприймаю цей експеримент як шанс навчитися чогось нового. Не вірю, що вийду в добрий плюс, тож ставлю скромну мету не втратити більш як 10%. А якщо зароблю хоча б 10%, вважаю, що зможу законно називати себе геніальною криптоінвесторкою 😂».

Подивитися які інструменти для інвестицій пропонує Bybit

Де читати їхні історії

За історіями авторів про їхні перші кроки у криптоінвестиціях, проміжними результатами та висновками можна буде стежити на MC.today. Підсумкові статті за результатами тримісячного експерименту вийдуть на MC.today, ITC.ua та Highload.today.

Перший текст можна прочитати тут. У ньому Ігор Григорченко розповідає, із чого взагалі слід почати інвестувати у криптовалюти з погляду звичайної людини, та описує, із чого починав сам і з якими страхами та сумнівами стикнувся у процесі.

А тут – другий текст із нашої серії. З нього ви дізнаєтеся, як журналістка Вікторія Пушкіна почала інвестувати в криптовалюти, зовсім не маючи такого досвіду, і які корисні інструменти знайшла для тих, хто перебуває в аналогічній ситуації.

У третьому тексті з нашого експерименту журналістика Тетяна Нечет розповідає про те, як інвестувати у криптовалюти, якщо зовсім не любиш ризикувати та не хочеш щодня стежити за біржовими курсами.

До зустрічі в наступних статтях!

Партнер проєкту?
Експеримент редакції: наші автори інвестують у крипту та намагаються на цьому заробити

Дізнатись більше про Bybit

 

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: