Партнерський проект Партнерський проект 20.12.2022 о 12:00 comment views icon

Ігрова естетика з 90-х та знижки до 60%: «Цитрус» запустив новорічну кампанію

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

Піксельні зображення, улюблені з дитинства герої, поєднання різних вимірів і слова з геймерського сленгу – це все про святкову кампанію «Цитруса». Крім яскравого і сміливого промо на покупців також чекають знижки до 60% та інші приємнощі.

Представники мережі в партнерському матеріалі розповідають про святкову концепцію «Цитруса» та чому саме pixel art став основою цьогорічної комунікації.

Партнерський матеріал?

Про святкову кампанію

Новорічні свята – це період, коли максимально хочеться відволікти людей від реальності, подарувати їм позитивні емоції та нагадати про безтурботне дитинство. І ми намагаємося це зробити за допомогою відсилань до найбільш розповсюдженого способу – ігор. 

Цю тему вибрали, бо вона однаково знайома і дорослим, і дітям. У розробці новорічної концепції надихалися естетикою ігор 80–90-х років. Ми поєднали її із сучасними трендами та геймерським сленгом. Так, наприклад, «ачівка» – нагорода, яку отримує гравець за виконання певного завдання чи умов. У межах кампанії «Цитруса» ачівки – це бонуси на рахунок, які отримує покупець.

Ми хотіли створити альтернативний простір, де кожен відчує позитивні емоції. Наші клієнти зможуть зануритися в цю атмосферу на всіх рівнях комунікації: сайт, застосунок, соціальні мережі, магазини – усе об’єднане ігровою стилістикою.

А в окремих магазинах можна перенестися до ігрового інтерфейсу завдяки яскравим та об’ємним фотозонам.

 Ігрова естетика з 90-х та знижки до 60%: «Цитрус» запустив новорічну кампанію

Вибрати подарунки зі знижкою до 60%

Про знижки 

З 15 грудня до 9 січня в «Цитрусі» діють святкові знижки до 60%. А за покупки через застосунок можна отримати один з восьми популярних ґаджетів чи до 1 тис. бонусів на наступні замовлення. 

Ігрова естетика з 90-х та знижки до 60%: «Цитрус» запустив новорічну кампанію

Попереду багато зимових свят, встигніть закупитися подарунками!

Вибрати подарунки зі знижкою до 60%

Партнерський матеріал?

Вибрати свій подарунок

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: