Партнерський проект Партнерський проект 30.09.2022 о 11:29

Холдинг Isatex пропонує бізнесу релокейт на Закарпаття та будує там комплекси для життя та роботи

https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

Isatex Invest Group – багатогалузевий холдинг з 70 компаній, який починався з невеликого приватного бізнесу в Мелітополі. Компанія розвиває сільське господарство, займається відновлювальною енергетикою та іншим. Але головний її напрям – будувати рекреаційну, індустріальну та житлову нерухомість.

Після повномасштабного вторгнення росії Isatex почав допомагати IT-компаніям з релокацієюХолдинг Isatex пропонує бізнесу релокейт на Закарпаття та будує там комплекси для життя та роботиХолдинг Isatex пропонує бізнесу релокейт на Закарпаття та будує там комплекси для життя та роботиПереміщення  на Закарпаття та будувати там апарткомплекси.

У партнерському матеріалі з Isatex Invest Group співзасновник і керівник Олексій Фокарді розповідає про послуги з релокації та будівництво апарткомплексів в Ужгороді. Зовсім скоро там зможуть жити і працювати українці, які були змушені покинути домівку через війну.

Партнер проєкту?
Холдинг Isatex пропонує бізнесу релокейт на Закарпаття та будує там комплекси для життя та роботи

 

Як українці вибирають нерухомість під час війни

Війна вплинула на вимоги до нерухомості. Перш за все це стосується безпеки. Люди вибирають безпечні райони та регіони країни, обов’язково цікавляться, чи є кімнати безпеки й укриття.

Крім того, вони прагнуть купувати житло без ризиків, тобто з гарантією, що будівництво не зупиниться, проєкт не буде заморожений. Актуальними залишаються й вимоги до комфорту житла та його вартості.

За нашими спостереженнями, навіть зараз, під час війни, українці продовжують інвестувати в нерухомість, бо це один з надійних варіантів вкласти кошти.

Холдинг Isatex пропонує бізнесу релокейт на Закарпаття та будує там комплекси для життя та роботи

Дізнатись більше про Isatex Invest Group можна тут.

Як виникла ідея послуг з релокації українських компаній

Після 24 лютого, попри все, ми прагнули продовжити роботу та зберегти колектив і потужності. Для цього один проєкт мережі наших комплексів ми перенесли в безпечний регіон країни – на Закарпаття. Придбали тут локацію та ведемо роботи з проєктування. На жаль, офіс з усією технікою залишився на окупованій території.

Ми побачили, що за останні місяці до Закарпаття переїхало багато підприємств. Більшість – це представники IT-галузі. Isatex має великий досвід у будівництві та вдало започаткував індустріальний парк «Мелітополь» площею понад 80 тис. кв. м. Тому виникла ідея створювати проєкти для айтівців і не тільки: різні за розташуванням, форматом і строками будівництва.

Перший з них – апарткомплекс «ТИСА Renovation». Це апартаменти для проживання, офісні приміщення та комерційна нерухомість. Будівництво йде швидко, перші власники житла зможуть зустріти новий, 2023 рік у нових оселях.

Ще один проєкт – апарткомплекс «Grand Family Закарпаття». Позаяк він більш масштабний і передбачає розвинену інфраструктуру, то й потребує більше часу на будівництво.

Мешканці комплексу «Grand Family Закарпаття» зможуть заселитися у квартири поряд з роботою у третьому кварталі 2023 року. А власники житла в «ТИСА Renovation» – уже у грудні 2022 року.

До речі, резидентами наших об’єктів стали навіть громадяни Великої Британії та Ізраїлю.

Подивитися, які послуги надає Isatex Invest Group, можна на сайті.

Що ми маємо на увазі, коли говоримо про послугу з релокації бізнесу

Коли до нас звертаються компанії, які хочуть перенести свій бізнес і команду у безпечніше місце, ми допомагаємо знайти виробничі приміщення, житло для працівників, консультуємо. Допомагаємо перевезти вантаж, розвантажити обладнання та зібрати його, відремонтувати приміщення для майбутніх офісів, підібрати додатковий персонал.

Також знайомимо компанії з місцевою владою та потенційними партнерами – наприклад, для постачання необхідної сировини та компонентів.

Вартість послуг з релокації бізнесу ми визначаємо індивідуально, вона залежить від складу та завдань, які ставить перед нами замовник. Підприємствам, що переїхали, ми можемо запропонувати наші проєкти будівництва – і як житло, і як офісний простір.

Для кого ми будуємо апарткомплекси

У першу чергу це українці, які виїхали із прифронтових зон: з Миколаєва, Запоріжжя, Дніпра, Харкова, Сум, Чернігова. Хоча багато киян уже повернулися до столиці, при постійній загрозі повторного вторгнення вони також можуть зацікавитися релокацією на Закарпаття.

Ми будуємо наші комплекси й для тих українців, які хочуть виїхати і працювати в безпечних регіонах, наприклад, з Мелітополя, Маріуполя, Херсона, Донецька, Луганська. Наші апарткомплекси можуть стати новою домівкою для тих, хто втратив свої та потерпає від ракетних обстрілів у Кривому Розі, Кропивницькому, Полтаві, Вінниці тощо.

Про наші апартаменти

Житловий фонд складають апартаменти площею від 18 кв. м. Можна створити планування за індивідуальним проєктом власника житла або вибрати стандартне планування. Ми пропонуємо на вибір приміщення із завершеними внутрішніми роботами або без них, тоді власники можуть зробити ремонт на свій смак.

Проживати з домашніми улюбленцями в апартаментах, звичайно ж, можна – за умови, що власники не порушують правила поводження з тваринами.

А ще біля апарткомплексу «ТИСА Renovation» є бомбосховище колишнього машинобудівного заводу «Тиса», яке можна використовувати за призначенням. При проєктуванні «Grand Family Закарпаття» ми передбачили кімнати безпеки та місця для тимчасового перебування людей під час бомбардувань.

До речі, ціна, яку ми пропонуємо покупцям, наразі дорівнює собівартості будівництва.

Подивитися, які проекти реалізує Isatex Invest Group.

Як виглядають апарткомплекси від Isatex Invest Group

Апарткомплекс «ТИСА Renovation»

Переваги комплексу:

 • вдале розташування – на Закарпатті, у безпечному регіоні країни;
 • багатофункціональність – тут можна жити, працювати або ж придбати апартаменти, щоб здавати в оренду й отримувати прибуток від інвестиції;
 • доступність – нерухомість у комплексі можна придбати з розтермінуванням та індивідуальним графіком платежів;
 • великий вибір площ, від 18 кв. м, та планувань, можливо придбати житло з плануванням за індивідуальним проєктом;
 • до моменту створення власниками ОСББ підтримувати й експлуатувати комплекс буде керівна компанія.

Холдинг Isatex пропонує бізнесу релокейт на Закарпаття та будує там комплекси для життя та роботи

Найголовнішим, з нашого погляду, є соціально-економічний ефект від проєкту. Ми не тільки забезпечуємо українців житлом, але й створюємо умови для перетворення промислової зони Ужгорода на багатофункціональний житловий і діловий осередок.

Апарткомплекс «Grand Family Закарпаття»

Серед переваг проєкту:

 • безпечне розташування – затишне місто Ужгород у тихому куточку Закарпаття;
 • гарна екологія – комплекс знаходиться серед карпатських лісів та озер;
 • багатофункціональність – як і в «ТИСА Renovation», тут можна жити, працювати, відпочивати, проводити бізнес-заходи, а також заробляти на оренді;
 • великий вибір площ (від 35 кв. м) і планувань, можливість планувати житло за індивідуальним проєктом;

Холдинг Isatex пропонує бізнесу релокейт на Закарпаття та будує там комплекси для життя та роботи

 • інфраструктура та сервіс – впорядкована й озеленена територія з басейнами, зонами відпочинку, за якою доглядає керівна компанія;
 • доступність – нерухомість у комплексі можна придбати з розтермінуванням платежів та індивідуальним графіком погашення;
 • житловий комплекс розташований на перетині туристичних і рекреаційних маршрутів, тож жителі зможуть планувати відпочинок та економити час на дорогу.

Головна перевага – усе, що потрібно для роботи та дозвілля, є на території комплексу або поруч з ним

Дізнатись більше про апарткомплекси Isatex Invest Group можна на сайті.

Як ми враховуємо ризики

Під час будівництва ми витрачаємо 30% власних коштів, 50% вкладають майбутні власники нерухомості, а ще 20% ми отримуємо від інвесторів. 

Ми ретельно плануємо й аналізуємо кожен проєкт на всіх етапах – від ідеї створення та проєктування до її реалізації. Обов’язково враховуємо ризики, у тому числі фінансові.  

Наприклад, апарткомплекс «Grand Family Закарпаття» будуємо в декілька черг. На першу чергу фінансування є в повному обсязі. Після будівництва та введення в експлуатацію розпочинається друга черга. А тим часом у третій і четвертій чергах уже ведемо підготовчі роботи. 

Кожна черга будівництва – окремий об’єкт, який може самостійно існувати й експлуатуватися навіть без будівництва наступних. Такий підхід гарантує, що майбутні власники стовідсотково отримають бажану нерухомість.

Як війна вплинула на холдинг 

За 15 років, що існує Isatex, ми побудували багато об’єктів у рідному Мелітополі й інших містах і пишаємося цим. У Мелітополі це і житлові будинки, наприклад, «Віденський квартал», «Південний квартал», ЖК «Сонячний». І комерційні проєкти: готельний комплекс «Воронцовський», офісний центр «Астурус», торговельно-офісний центр Centrum тощо. І, звичайно, індустріальний парк «Мелітополь». Ще є проєкти, спільні з міською владою – льодова арена та міський басейн. І це далеко не повний перелік.

Останнім часом холдинг підбирав інвестиційного партнера, щоб розширити виробництво дерев’яних будинків у Канаді. Ми шукали та вибирали земельні ділянки для придбання та будівництва. Але агресія росії та окупація призвели до втрати значної частини наших активів. 

У серпні 2021 року активи холдингу становили $30 млн. Зараз наші проєкти, що залишилися на території Мелітополя, Бердянська, Приморська, Херсона, зупинені, частково захоплені та розграбовані. Будівельні проєкти у Дніпрі та Дніпропетровській області зупинені. Також через військову агресію росії поставили на стоп будівництво апарткомплексів у передмістях Дніпра, Одеси, Києва та Харкова. 

Зараз наша мета – зберегти колектив і створити проєкти, які можуть забезпечити його роботою. Війна зупинила багато наших перспективних проєктів не тільки у сфері будівництва і не тільки на окупованій території. Але ми продовжуємо працювати та будуємо майбутнє.

Партнер проєкту?
Холдинг Isatex пропонує бізнесу релокейт на Закарпаття та будує там комплекси для життя та роботи

 

Про Isatex Invest Group

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Завантаження коментарів...

Нові тексти

Дописи
Грати та працювати: переваги ноутбуків, ПК і консолей
https://secure.gravatar.com/avatar/fce490d4a67e3ccbdccb4fe44b29d72b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/fce490d4a67e3ccbdccb4fe44b29d72b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.png

OleksandrON

автор

Дописи
Surface Go: планшет, ноутбук, знову планшет
https://secure.gravatar.com/avatar/11763c5e3e38bf3e4e8a0f458c83307b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/11763c5e3e38bf3e4e8a0f458c83307b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.png

Colins

автор

Дописи
Ноутбуки: від громіздких до невидимих
https://secure.gravatar.com/avatar/3756071a2a49be28bde4fde4cd74ec48?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/3756071a2a49be28bde4fde4cd74ec48?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.png
Загрузити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: