Партнерський проект Партнерський проект 10.02.2023 о 12:30

Як успішно переїхати до США: поради експертів та добірка безплатних ресурсів для пошуку житла та роботи

Якщо ви хочете вдало переїхати до США і залишитись там працювати, потрібно вирішити два важливі завдання: знайти житло і хоча б приблизно намітити місце роботи. Ну а якщо професія передбачає дистанційку і співбесіду, то все одно потрібно шукати житло хоча б на перший час. Не в усіх є в Америці близькі друзі чи родичі, які б допомогли облаштуватись, і багато хто не знає, з чого почати.

У партнерському матеріалі з дошкою оголошень Bazar.club його експерти розповідають, як впоратися в США без сторонньої допомоги та на яких ресурсах варто шукати потрібну інформацію швидко, ефективно та безоплатно.

Партнерський матеріал?

Bazar.club

Bazar.club – популярна безплатна дошка оголошень у США, якою користуються емігранти. Портал спочатку створювали як місце для спілкування, допомоги й обміну інформацією серед емігрантів з України у Штатах.

Як успішно переїхати до США: поради експертів та добірка безплатних ресурсів для пошуку житла та роботи

«Ми позиціювали цю платформу як “найбільш відвідувану дошку оголошень для наших у США”. Згодом проєкт виріс у міжнародний ресурс, яким користуються корінні американці, емігранти з інших країн», – розповідають автори Bazar.club.

Ресурс закриває практично всі потреби людини, якій потрібно облаштуватись у країні. Тут можна знайти:

 • Роботу – вакансії у всіх містах країни, пропозиції зручно згруповані за категоріями, можна одразу переглядати тільки місто, яке вас цікавить.
 • Житло у США – оренда квартири чи будинку, будь-яке місто США.
 • Послугу чи спеціаліста в об’ємному каталозі бізнесів і сервісів.
 • Інформацію про всі заходи в будь-якому місті (афіша), та життя в країні (блог).

Також на сайті є багато інформації про роботу далекобійників: нюанси працевлаштування, поради та корисні добірки. Усі оголошення – про роботу, оренду чи рекламу бізнесу – перевіряє модератор. Це дозволяє практично повністю відсіяти шахраїв і сумнівних роботодавців.

Як успішно переїхати до США: поради експертів та добірка безплатних ресурсів для пошуку житла та роботи

Craigslist

Craigslist – найпопулярніший сайт електронних об’яв у американських користувачів інтернету. Це велика мультимовна платформа, де не потрібно реєструватися, окрім кількох міст США. На Craigslist можна знайти будь-що: меблі, одяг, але особливо – житло. Оголошення публікують власники, це дозволяє шукати будинок без посередників і комісійних.

На сайті є зручні фільтри: ви відразу вказуєте регіон пошуку та вимогу до житла: вартість, площа, тривалість, чи можна з домашніми тваринами. Нові оголошення з’являються майже щохвилини. З недоліків платформи:

 • є ризик нарватися на шахраїв, оскільки ніхто не перевіряє дані;
 • не найсучасніший і не найзручніший інтерфейс користувача.

Сare.com

Сare.com – дошка оголошень у США для пошуку роботи та допомоги. Сайт заточений під соціальну складову та допомагає знайти роботу в наступних напрямах:

 • догляд за дітьми;
 • догляд за людьми похилого віку та людьми з інвалідністю;
 • ведення домашнього господарства, допомога по дому;
 • репетиторство;
 • догляд за домашніми тваринами.

Великий плюс платформи – тут перевіряють біографічні дані роботодавців і потенційних працівників. Це зводить до мінімуму ризик шахрайства. Care.com частково платний. Реєструватися та переглядати вакансії можна безкоштовно, але, якщо хочете побачити контакти роботодавця, потрібно оплатити підписку.

Як успішно переїхати до США: поради експертів та добірка безплатних ресурсів для пошуку житла та роботи

Поради від експертів тим, хто шукає роботу та житлоплощу

Експерти Bazar.club дають кілька порад, які допоможуть підвищити шанси та не розчаруватися в переїзді:

 1. У великих містах дефіцит вільних квартир і будинків. Морально приготуйтеся поборотися за об’єкт, що сподобався, і розглядайте відразу 5–10 варіантів.
 2. Американські роботодавці рідко відповідають на листи та повідомлення одразу. Тут так заведено, тож займіться пошуком роботи до того, як фізично перетнете кордон країни.
 3. Вибудовуйте спілкування правильно. Якщо у вакансії вказали канал зв’язку, якому віддають перевагу, використовуйте саме його. Спроба вийти на зв’язок іншим способом може дати зворотний ефект.

Використовуйте запропоновані майданчики, зважайте на поради експертів – і ваш робочий переїзд пройде м’якше, ніж очікуєте.

Партнерський матеріал?

Дивитись оголошення на Bazar.club

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: