Партнерський проект Партнерський проект 13.09.2022 о 11:28

Захистять від злодіїв і пожеж. Чотири причини встановити сейф в офісі та види схованок

https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

Зараз ми маємо надійне зберігати речі та цінності. Незалежно від того, наскільки захищене житло або офіс, експерти радять використовувати спеціально захищені металеві схованки. Насамперед це актуально в комерційних та офісних приміщеннях, для яких особливо популярними є сейфи для грошей і прикрас

У партнерському матеріалі зі svitzamkiv.ua його команда називає чотири причини встановити сейф на робочому місці.

Партнерський матеріал?

 

Причина №1: приміщення відвідує багато людей

Будь-яке велике підприємство, офіс чи установа використовує немалу кількість документації та грошей. Невіддільною частиною таких організацій є особливо важлива конфіденційна інформація. Так, охорона приміщення та будівель зазвичай у подібних випадках відіграє велику роль. Проте, щоб уберігати найцінніші дані від людей, які не мають права доступу до них, потрібно мати спеціально обладнаний сейф.

Така схованка стане важливою передусім там, де за день проходить або може бути багато людей. Далеко за прикладами ходити не потрібно. Усі ми не раз були в офісах і бачили, скільки персоналу та відвідувачів може проходити там за день. 

Залежно від потреб сейф може зачинятись на ключ, електронний або навіть біометричний замок. Це створює максимально гнучкі умови доступу до нього. Особливо це стосується моделей, для відкривання яких потрібно ввести код або просто прикласти палець для зчитування відбитка.

Захистять від злодіїв і пожеж. Чотири причини встановити сейф в офісі та види схованок

Подивитися сейфи, та обрати за типами заммків можна тут.

 

Причина №2: робота з великими сумами готівки

Тут важливо розуміти, що бізнес має захистити готівку, документи, печатки та прикраси не лише від пограбування, а й від нещасних випадків, які можуть статись. Наприклад, ризик пожежі є в будь-якому приміщенні. 

Спеціальні моделі вогнестійких і вогнезламостійких сейфів здатні захистити паперові цінності від вогню. На практиці це означає, що під час пожежі протягом мінімум 30 хвилин температура всередині сейфу не підніметься вище 170°C. Цього буде більш ніж достатньо, щоб зберегти паперові документи. 

При виборі схованок з такими характеристиками треба знати, що чим вищий клас, тим тривкішим до вогню буде сейф. Так буде більша ймовірність, що він врятує гроші та документи під час довготривалої пожежі.

Захистять від злодіїв і пожеж. Чотири причини встановити сейф в офісі та види схованок

Обрати сейф за класом вогнестійкості можна на сайті.

 

Причина №3: робота з конфіденційною інформацією

Для багатьох підприємців основною є інформація. Часто від неї залежить робота цілого підрозділу або навіть установи. Тому нехтувати безпекою даних у наш час неприпустимо. 

Звісно, що не вся важлива інформація зберігається в цифровому вигляді, проте це не знижує вимоги щодо її зберігання на паперових чи фізичних носіях. Це можуть бути жорсткі диски, флешки чи навіть ноутбуки та планшети. 

Коли їх власник відсутній на робочому місці, вкрай важливо зберігати носії в надійному сейфі. Так, для бухгалтерів може вистачити шафи з можливістю замикання. Але персонал вищої ланки має використовувати в робочому кабінеті перевірений сейф. Він зазвичай з товстого металу з надійні замки та має сертифікат, що підтверджує можливість протистояти тому чи іншому методу зламу.

Є силові методи – наприклад, за допомогою електроінструменту і грубої сили. Або інтелектуальні способи зламу – без руйнування конструкції, наприклад шляхом маніпуляції відмичками тощо.

Захистять від злодіїв і пожеж. Чотири причини встановити сейф в офісі та види схованок

Обрати надійний сейф для конфіденційної інформації.

Причина №4: офіс часто залишається без нагляду

 

У наш час майже всі офіси підключені до систем охорони. Проте трапляються різні випадки, коли така система може бути відключена або швидкість її реагування на злам є недостатньою в критичний момент. Саме тому так важливо, щоб у зловмисників навіть наміру не виникло заволодіти чужим майном. 

Вони просто можуть побачити надійний сейф і відмовитися від ідеї. Наприклад, щоб зламати сейф, потрібно буде багато шуму чи спеціальний інструмент та багато часу. Цих умов може і не бути.

Усі важливі цінності краще зберігати в сейфі. Це свого роду правило хорошого тону в поводженні з цінностями, якими власник дійсно дорожить.

Партнерський матеріал?

Обрати сейф

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Завантаження коментарів...

Нові тексти

Дописи
І знову Маск: друге камео у Cyberpunk 2077
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/05/asyris-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/05/asyris-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/05/asyris-96x96.png

Asyris

Головний Модератор Блогів

Дописи
Мій ТОП ігр на ПК про «живих мерців» і «коротко» про жанр
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/ledifen-gordonfreeman-finale-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/ledifen-gordonfreeman-finale-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/ledifen-gordonfreeman-finale-150x150.jpg
Дописи
Огляд ноутбука HP EliteBook 650 G10 Silver
https://secure.gravatar.com/avatar/c1c098e5869ac854eea333caef345c56?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/c1c098e5869ac854eea333caef345c56?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.png

Straume23

автор

Загрузити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: