Блоги Блоги 26.11.2021 в 13:18

На українській антарктичній станції «Академік Вернадський» з’явиться пивоварня

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Швидкісний інтернет на українській антарктичній станції «Академік Вернадський» з’явився у квітні (завдяки старанням MacPaw), а до кінця року завдяки «Сільпо» там з’явиться… перша пивоварня. Одна з найбільших українських торгових мереж подарує експедиції обладнання та всі необхідні інгредієнти для виготовлення «першого українського антарктичного пива» — вже у грудні обіцяють відправити в Антарктику все необхідне.

25 листопада майбутні учасники 27-ї української антарктичної експедиції вчилися, як готувати крафтове пиво на майстер-класі від команди Beermaster Brewery на чолі з Віктором Ващуком. Вже наступного року українські полярники зможуть самотужки варити два сорти пива: світле в стилі Helles BOCK з посмаком житнього хліба або підсмажених хлібних тостів та темне пиво в стилі American STOUT з додаванням української гречки.

«Для нас це безцінна нагода навчити українських полярників, професіоналів своєї справи, всім тонкощам пивоваріння, щоб вони змогли готувати справжнє крафтове пиво далеко від дому. Адже ми розуміємо, як важливо, щоб наші співвітчизники, справжні поціновувачі пива могли насолодитися ним у холодні довгі зимові вечори не тільки вдома, а і під час експедиції»,

Віктор Ващук

головний пивовар Beermaster Brewery — власної лінійки крафтового пива мережі «Сільпо»

Водночас НАНЦ та «Сільпо» оголосили конкурс на найкращі назви для цих двох сортів — всі охочі можуть пропонувати свої варіанти для світлого і темного пива під відповідними дописами. Конкурс триватиме до 5 грудня включно, а авторам найкращих назв обіцяють винагородити антарктичним пивом.

P.S. Усіх із п’ятницею!


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: