Новости Новости 28.02.2022 в 20:24 comment views icon

Актуальна мапа аптек, які працюють по всій Україні в умовах воєнного стану

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Владимир Скрипин

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Liki24.com разом з Мінцифрою створили актуальну мапу аптек, які працюють на цей момент по території всієї країни. ЇЇ створили на базі відкритого API Google Maps.

Знайти найближчу відчинену аптеку можна ось за цим посиланням. Найактуальніші дані в таблиці (на мапі оновлюється з затримкою) — тут. Команда обіцяє доповнювати список та оновлювати мапу.

Станом на сьогодні немає інформації про аптеки, які працюють у місті Києві. Сайт Liki24.com закликає керівників всіх аптечних мереж терміново вийти на зв’язок і повідомити, які точки продажу будуть працювати в столиці та в інших містах, адже це неймовірно важливо в умовах війни. Списки працюючих аптек можна надсилати на адресу: [email protected].

Водночас команда «Київ Цифровий» розробила окрему мапу працюючих аптек для Києва. Вона доступна ось за цим посиланням. Список аптек буде поповнюватись.

«На мапі можете переглянути чи є у наявності інсулін в аптеці. Також вона доступна у застосунку Київ Цифровий»,

Петро Оленич,

керівник цифрової трансформації Києва (CDTO) та заступник голови КМДА

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: