Новости

Compete за підтримки Федерації кіберспорту України проведе турнір WePlay Winter Heat із CS:GO та Dota 2

Compete за підтримки Федерації кіберспорту України проведе турнір WePlay Winter Heat із CS:GO та Dota 2

Турнірна платформа Compete за підтримки Федерації кіберспорту України проведе турнір із дисциплін Counter-Strike: Global Offensive та Dota 2 в рамках спільної програми розвитку кіберспорту в Україні.

Мета турніру – залучити більше молодих талантів до сфери кіберспорту та надати їм майданчик для розвитку навичок. Взяти участь у змаганні як гравець може будь-який громадянин України віком від 16 років після проходження обов’язкової реєстрації на сайті – сторінка для гравців у CS:GO, сторінка для гравців у Dota 2.

Розклад турніру WePlay CS:GO Winter Heat:

  • Qualification 1: 10 грудня, 18:00 за Києвом;
  • Qualification 2: 11 грудня, 18:00 за Києвом;
  • Фінальний етап: 12 грудня, 15:00 за Києвом.

Перші qualification-матчі відбудуться у форматі bo1. Перші дві команди у рамках своїх кваліфікацій перейдуть у фінальний етап змагання. Загальний призовий фонд турніру CS:GO складає 27 тисяч гривень.

Курс
ПОБУДОВА БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
Навчіться впроваджувати бізнес-процеси відповідно до нових цілей компанії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
build

Розклад турніру WePlay Dota 2 Winter Heat:

  • Qualification 1: 14 грудня, 17:00 за Києвом;
  • Qualification 2: 15 грудня, 17:00 за Києвом;
  • Qualification 3: 16 грудня, 17:00 за Києвом;
  • Qualification 4: 17 грудня, 17:00 за Києвом;
  • Фінальний етап: 18 грудня, 15:00 за Києвом.

Ігри проходитимуть у форматі 5v5 за системою Single Elimination. Дві команди, які покажуть найкращі результати в рамках однієї кваліфікації, потрапляють до фінального етапу у форматі bo1. Матч за місце переможця буде у bo3-форматі. Загальний призовий фонд турніру з Dota 2 – 30 тисяч гривень.

Крім того, в рамках турніру пройде конкурс стримерів CS:GO та Dota 2, переможці якого матимуть шанс стати офіційними стримерами турнірної платформи Compete. Найкращих учасників обиратимуть стримери та кастери з України: у дисципліні CS:GO переможця обиратиме Олексій «yXo» Малецький, талант WePlay Esports; з Dota 2 головним суддею виступить Євген «Sh4dowehhh» Алексєєв, професійний гравець у Dota 2.

Щоб взяти участь у конкурсі стримерів, необхідно заповнити анкету учасника та ознайомитись з офіційними правилами конкурсу (CS:GO, Dota 2).

Джерело: WePlay


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: