Новости

Кількість ІТ-спеціалістів GlobalLogic у Європі перевищила 10 тис. фахівців, найшвидше зростає українське представництво (3000 за останні два роки)

Кількість ІТ-спеціалістів GlobalLogic у Європі перевищила 10 тис. фахівців, найшвидше зростає українське представництво (3000 за останні два роки)

Компанія GlobalLogic повідомила, що з 2019 року кількість її спеціалістів у Європі зросла майже на 70% і зараз становить понад 10 000 фахівців. Українське представництво компанії зростає найшвидше — з 2019 року кількість спеціалістів збільшилась на більш ніж 3000 людей. За два роки кількість центрів розробки GlobalLogic в Європі зросла з 13 до 20, а кількість проєктів компанії сьогодні складає понад 460.

З 2019 року компанія GlobalLogic зростає як органічно, так і завдяки злиттям і поглинанням інших компаній. Так, у жовтні 2019 року GlobalLogic придбала шведську компанію Assign Group, що спеціалізується на розробці цифрових рішень для автомобільної та аерокосмічної промисловості. Протягом 2020 року до GlobalLogic приєдналися Meelogic Consulting AG зі штаб-квартирою у Берліні та ECS Group, що розташована у Лондоні.

Кількість ІТ-спеціалістів GlobalLogic у Європі перевищила 10 тис. фахівців, найшвидше зростає українське представництво (3000 за останні два роки)

Ці придбання є частиною стратегії GlobalLogic щодо зміцнення своїх позицій у регіонах DACH (Австрії, Німеччині, Швейцарії) та UK & Nordics (Великобританія та Скандинавія).

Курс
ФІНАНСОВИЙ ДИРЕКТОР
Ставайте досвідченим фахівцем з фінансів на рівні директора!
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
findirector

“Наразі GlobalLogic в Європі перетнула важливу межу у 10 000 спеціалістів. Попри наш значний масштаб і безпрецедентну ситуацію на ринку інженерних талантів, ми продовжуємо стрімко зростати. Разом із тим зростають і якість інженерних послуг, які ми надаємо нашим замовникам, і залученість наших фахівців, що наразі є навіть вищою ніж у докарантинні роки.

Зростання компанії в Європі відкриває нові можливості як для наших клієнтів, так і для наших спеціалістів. Зокрема це участь у міжнародних проєктах зі знаними технологічними брендами, професійний розвиток і навчання, можливості віддаленої співпраці та релокації до різних країн Європи”, – коментує Ігор Бєда, віцепрезидент групи компаній GlobalLogic в Європі.

Компанія GlobalLogic продовжує активно зростати в Європі і наразі має ще майже 1600 позицій для технічних фахівців різного рівня. Понад 1100 позицій відкриті в Україні. З 2018 року група компаній GlobalLogic витратила понад $5,5 млн на розвиток інженерних талантів в Європі — суттєва частина цих коштів припадає саме на Україну.

Зазначимо, що GlobalLogic має представництва у 8 країнах центральної та східної Європи, серед яких Україна, Польща, Словаччина, Хорватія, Німеччина, Швеція, Великобританія й Ізраїль. Спеціалісти залучені у міжнародні проєкти європейських і світових брендів у таких індустріях як automotive, medtech, media, tech, industrial і telecom.

Джерело: GlobalLogic


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: