Новости Новости 14.10.2021 в 16:49 comment views icon

Київстар презентував нові передплачені тарифи мобільного зв’язку «ТВІЙ»: ТВІЙ Старт (135 грн), ТВІЙ Вибір (175 грн) та ТВІЙ Оптимум (250 грн)

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

Оператор мобільного зв’язку «Київстар» запустив нові тарифні плани передплати ТВІЙ, лінійку тарифів «Все разом» та пакет Домашнього інтернету.

Для абонентів передплати оператор пропонує три нові тарифи: ТВІЙ Старт, ТВІЙ Вибір та ТВІЙ Оптимум.

Київстар презентував нові передплачені тарифи мобільного зв'язку "ТВІЙ": ТВІЙ Старт (135 грн), ТВІЙ Вибір (175 грн) та ТВІЙ Оптимум (250 грн)

Наприклад, в основний пакет послуг «ТВІЙ Старт» (135 грн / 4 тижні) входить 5 ГБ мобільного інтернету, 100 хвилин на інші мобільні по Україні та на номери за кордон. Тариф ТВІЙ Вибір (175 грн / 4 тижні) пропонує вже 15 ГБ інтернету та тіж 100 хвилин на інші мобільні по Україні та на номери за кордон. В найбільш дорогий пакет «ТВІЙ Оптимум» (250 грн / 4 тижні) входить вже 25 ГБ мобільного інтернету та 200 хвилин на інші мобільні по Україні та на номери за кордон.

Суперсили можна обрати у двох останніх, абоненти без додаткових оплат можуть обрати до основного пакета послуг ще одну із 8 суперсил:

  • Домашній інтернет;
  • доступ до Київстар ТБ;
  • додаткові 100 хвилин на інші мобільні по Україні та за кордон;
  • додаткові 5 Гб мобільного інтернету;
  • SIM для планшета;
  • SIM для другого телефона;
  • безлімітно дивитися популярні стрімінгові сервіси з послугою Відео на ходу.

Також Київстар запустив нові тарифи лінійки Все разом, які об’єднують в одному пакеті до трьох послуг: мобільний зв’язок, домашній інтернет та телебачення. На вибір у клієнтів є тарифи «ВСЕ РАЗОМ Оптимум» та «ВСЕ РАЗОМ Максимум», а також їх варіанти із включеним Київстар ТБ.

Курс Front-end с нуля від Web Academy.
Почніть кар'єру веб-розробника через декілька місяців інтенсивної підготовки у колі однодумців та підтримки тренера. Знижка у розмірі 10% доступна при використанні промокоду "ITC". .
Реєстрація на курс

У максимальному тарифі абоненти отримають Домашній інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с та безлімітний мобільний інтернет, безлім для дзвінків у мережі та 300 хвилин на інші мережі й за кордон.

Окрім більшого обсягу послуг у тарифах, абоненти Київстар тепер можуть обрати власну суперсилу – одну додаткову послугу, якою можна доповнити основний пакет послуг, в залежності від індивідуальних потреб. Серед Суперсил: Домашній Інтернет, підписка для Київстар ТБ, додаткові 100 хвилин для дзвінків на інші мережі та за кордон, 5 ГБ мобільного інтернету та інше.

Київстар презентував нові передплачені тарифи мобільного зв'язку "ТВІЙ": ТВІЙ Старт (135 грн), ТВІЙ Вибір (175 грн) та ТВІЙ Оптимум (250 грн)

Абоненти, які оберуть новий пакет Домашнього Інтернету у якості додаткових послуг можуть потім підключити також Київстар ТБ, Гігабітний Інтернет або Статичну IP-адресу.

Окрім більшого пакета послуг та Суперсил у нових тарифах Київстар збільшує кількість країн, дзвінки на номери яких вже включені в пакетні хвилини. Якщо раніше таких країн було лише 5, то зараз їх вже 11, серед нових напрямків: США та Канада, Ізраїль, Китай та Індія, Узбекистан.

Курс Front-end с нуля від Web Academy.
Почніть кар'єру веб-розробника через декілька місяців інтенсивної підготовки у колі однодумців та підтримки тренера. Знижка у розмірі 10% доступна при використанні промокоду "ITC". .
Реєстрація на курс

Джерело: Київстар


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: