Новости

МОН та Мінцифра реформують українську ІТ-освіту — шкільну програму з інформатики перероблять

МОН та Мінцифра реформують українську ІТ-освіту — шкільну програму з інформатики перероблять

МОН та Мінцифра ініціювали оновлення навчального предмета «Інформатика». Відповідний наказ підписали міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та міністр освіти та науки Сергій Шкарлет, повідомляють пресслужби відомств.

Очільник Мінцифри Михайло Федоров пояснив, що поточна програма застаріла «років так на 20» і її давно потрібно підтягнути до умінь сучасних дітей.

«Технології, смартфони та комп’ютери — велика частина нашого повсякденного життя.  І навчати правильно цим користуватися важливо з дитинства, зокрема у школах на уроках інформатики. Цифрова грамотність — сьогодні життєво необхідна. Згідно з наказом МОН та Мінцифри створено міжвідомчу робочу групу, яка модернізує та розробить нові сучасні навчальні програми інформатичної освіти»

Мінцифра

Згідно з наказом, буде створено міжвідомчу робочу групу, яка модернізує та розробить нові сучасні навчальні програми інформатичної освіти. Фахівці повинні до 15 березня 2022 року:

  • опрацювати питання оновлення змісту інформатичної освіти;
  • розробити навчальні програми та подати відповідні пропозиції до МОН для подальшого опрацювання.

Для затвердження МОН навчальні програми мають бути подані до державної установи «Інститут модернізації змісту освіти» до 1 червня 2022.


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: