Новости Новости 10.02.2022 в 12:56

«Нова пошта» почала доставляти товари з онлайн-магазинів Іспанії та Франції

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новостей

Компанія «Нова пошта Глобал» повідомила про запуск послуги доставлення товарів з онлайн-магазинів одразу двох країн: Іспанії та Франції. Тепер українці зможуть замовляти товари безпосередньо у відомих магазинах цих країн та отримувати їх з доставлення додому, до будь-якого відділення або поштомату «Нової пошти».

Курс PROJECT MANAGER.
Управляйте проєктами своєї компанії як майстер!
Більше про курс

Зазначається, що серед українців дуже великий попит мають іспанські та французькі одяг та взуття з мас-маркетів, а також продукцію провідних модних брендів та косметичні товари:

  • Іспанія: Zara, Stradivarius, Pull&Bear, Massimo Dutti, Mango, Oysho.
  • Франція: CHANEL, Christian Dior, Balenciaga, Balmain, Sisley, Etam, Naf Naf. Kookai, Biotherm, Vichy, Avene.

Замовити товари можна через сайт NP Shopping, а на доставлення діє спеціальний тариф: чим більша вага – тим нижча вартість доставлення кожного кілограму посилки:

  • 0-1 кг – від $5
  • 1-5 кг – від $4
  • 5–30 кг – від $3,5

Точну вартість можна розрахувати за допомогою спеціального калькулятора на сайті NP Shopping.

Що замовити товар в іспанських та французьких онлайн-магазинах з доставкою в Україну, необхідно виконати наступні дії:

  1. Зареєструйтесь на платформі NP Shopping. В особистому кабінеті користувач знайде свою адресу для шопінгу, яку використовуватимете при покупках в іноземних країнах.
  2. Обрати інтернет-магазин, перейти на нього за покупками, замовити товар онлайн, а в рядку доставлення необхідно вказати отриману через NP Shopping адресу.
  3. Після замовлення в особистому кабінеті NP Shopping потрібно зареєструвати трекінг-номер, отриманий в інтернет-магазині. Далі достатньо обрати будь-яке відділення «Нової пошти», поштомат або адресне доставлення кур’єром.

Наразі до замовлень через NP Shopping вже доступні онлайн-магазини з 9 країн: США, Італія, Туреччина, Китай, Великобританія, Німеччина, Польща, Франція та Іспанія.

Каталог інтернет-магазинів, докладна інструкція щодо оформлення замовлення та інша корисна інформація про сервіс доступні на сайті npshopping.com.

Рада повернула безмитне ввезення посилок до 150 євро і запровадила поіменне відстежування цих самих міжнародних посилок

Курс
КОМЕРЦІЙНИЙ АУДІОПРОДАКШЕН
Створюйте вражаючі звукові ефекти та аудіо для своїх проектів!
Ознайомитись з курсом
Music


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: