Новости

«Ощадбанк» презентував мобільний застосунок «Ощад» — з повним редизайном та «Ощадиком»

«Ощадбанк» презентував мобільний застосунок «Ощад» — з повним редизайном та «Ощадиком»

1 грудня «Ощадбанк» провів презентацію нового мобільного застосунку для інтернет-банкінгу «Ощад», який протягом 2022 року повністю замінить стару версію — «Ощад 24/7».

Редизайн

Розробка нового застосунку для інтернет-банкінгу «Ощад» тривала два роки. Його створено на базі кросплатформного фреймворку Flutter. «Ощадбанк» зробив повний редизайн застосунку — «Ощад» отримав новий мінімалістичний інтерфейс з переважанням світлих тонів. Дизайн нового мобільного «Ощаду» створювали в партнерстві з міжнародною креативною агенцією Alty, яка також співпрацювала з monobank та «ПриватБанк»; для останнього вони розробляли дизайн «Приват24». Також над редизайном застосунку працював один з визнаних лідерів українського маркетингу Fedoriv — агенція розробила анімований персонаж «Ощадик», покликаний «оживити» застосунок. Наочно оцінити UI та UX нового мобільного «Ощаду» дозволяють зображення нижче.

 

Функціональні можливості та особливості

Серед основних переваг «Ощад» вказують спрощену реєстрацію, простий та зрозумілий інтерфейс, перероблену навігацію та персоналізацію, яка дозвволяю налаштувати застосунок під власні потреби. Наприклад, транзакції тепер можна проводити в один клік, а не в п’ять, як було раніше, зазначають розробники.

Курс
Розробка на Python
Опануйте популярну мову програмування, щоб заробляти від $1300 через рік
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Розробка на Python

У новому мобільному «Ощаді» доступні всі сервіси, які були у старому «Ощад 24/7»  депозити, кредити, грошові перекази, комунальні та інші послуги, керування картками, рахунками та ін. Також підтримується біометрична авторизація Face ID та переказ коштів за номером телефону.

У банку запевняють, що в застосунку представлено 95% найбільш популярних операцій і вже зараз він за функціональними можливостями задовольняє ключові потреби клієнта. Водночас на 2022 рік заплановано два великих функціональних оновлення.

Доступність

Новий мобільний застосунок «Ощадбанку» вже доступний клієнтам банку на Android та iOS. Підтримки карт інших банків, як у «Приват24», тут немає.

Водночас поки що програма знаходиться в стадії бета-тестування, тому при використанні можливі баги, проблеми зі стабільністю та інші незручності, виявити які й покликане відкрите тестування. Розробники про це попереджають, просять залишати відгуки про будь-які знайдені недоліки та обіцяють швидко на них реагувати.

Стара версія «Ощад 24/7» буде підтримуватись ще мінімум два роки. В банку обіцяють не нав’язувати новий «Ощад» і хочуть, щоб клієнти самі відмовились від старого «Ощад 24/7» на користь нового застосунку.

***

Наприкінці жовтня навколо «Ощадбанку» виник скандал через можливу співпрацю з росіянами — українське інтернет-видання «Бабель» з’ясувало, що розробкою нового мобільного застосунку Ощадбанку займається компанія OpenWay, яка має російське коріння, менеджмент і офіс у Санкт-Петербурзі. Тоді «Ощадбанк» категорично заперечив ці звинувачення — у банку заявили, що не співпрацюють з російськими компаніями, а OpenWay Technologies Ltd має кіпрську юрисдикцію. У сьогоднішній презентації нового «Ощаду» та рекламних матеріалах OpenWay не згадувалась. 

Бабель: Новим мобільним застосунком Ощадбанку займається OpenWay, яка має російське коріння, менеджмент і офіс у Санкт-Петербурзі [Оновлено: банк все заперечує]


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: