Новости Устройства 14.12.2021 в 15:05 comment views icon

«ПриватБанк» та Visa запустили послугу «Термінал», що перетворює Android-смартфони з NFC на POS-термінал

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

«ПриватБанк» у партнерстві з компанією Visa оголосили про запуск в Україні рішення «Термінал» на основі Tap to Phone – технології, що перетворює сучасні смартфони або планшети на базі операційної системи Android, оснащені NFC-чіпом, на повноцінний POS-термінал.

Щоб скористатися рішенням, підприємцям потрібно завантажити додаток «Термінал», зареєструватися та вказати усі необхідні дані користувача. Для використання рішення «Термінал», мобільний телефон або планшет на базі Android 8.0 та вище, має бути оснащений NFC-чіпом із вимкненим root-доступом (правами суперкористувача) або доступом розробника.

Tap to Phone побудована на основі міжнародного стандарту оплати банківськими картками EMV, коли кожна транзакція містить динамічну криптограму («токен»), яку неможливо використати повторно. Ця технологія дозволяє фінансовим інституціям та фінтех-компаніям побудувати власний еквайринг, запропонувавши клієнтам сервіс прийому оплати на смартфон з такими ж протоколами захисту, як у звичайного POS-термінала. Водночас мобільні девайси матимуть додатковий рівень біометричної автентифікації.

«Технологія Tap to Phone – це простий та водночас зручний спосіб для мікро- і малих підприємців, які сильно залежать від готівки, залучитися до цифрової економіки. Це фінансово вигідне рішення спроможне забезпечити клієнтам безконтактну оплату, значно спрощуючи ведення бізнесу у будь-якому місці, у будь-який час», – зазначила Віра Платонова, старша віцепрезидентка і директорка регіонального підрозділу Visa в Україні, Грузії, країнах СНД і Південно-Східної Європи.

«Сьогодні ми виходимо до клієнтів мікробізнесу з клієнтоорієнтованою технологією, побудованою з урахуванням особливостей роботи та очікувань реальних підприємців – таких, як, наприклад, продавець квітів у переході в метро «Майдан незалежності». Відтепер для підключення до справжнього еквайрингу нічого не потрібно додатково робити і чекати. Повноцінним POS-терміналом може стати звичайний смартфон. І це дуже вигідне рішення: комісія за еквайринг при використанні рішення «Термінал» складе всього 1,7%», – повідомив заступник голови правління ПриватБанку Разван Мунтеану.

Онлайн-курс "Ефективні презентації в PowerPoint" від Laba.
Навчіться доносити ідеї через актуальні візуалізації.Курс зі створення презентацій, які додивлятися до кінця.Будь то sales offer, чи pitch deck.
Дізнатись більше

Тобто навіть там, де раніше використовувалася виключно готівка, покупці зможуть отримати переваги безконтактної оплати: під час щоденних поїздок, прогулянок або розваг, спільного збору коштів та безлічі інших сценаріїв використання. Це, зокрема: зовнішня роздрібна торгівля (ярмарки, виставки, фестивалі, фуд-корти, «вулична» кава тощо); розваги (парки, атракціони, сезонні зони відпочинку); платежі в черзі, що зменшують час на обслуговування клієнтів; паркувальні майданчики, сплата штрафів; спільний збір коштів.

До того ж, рішення підходить для служб доставки, логістичних компаній та поштових сервісів, страхових агентів, івент-агентств (організація концертів, свят, тощо), торгівлі товарами і послугами з нечастими транзакціями.

Джерело: ПриватБанк

Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: