Новости

Сервіс прокату електросамокатів Bolt почав працювати у Львові

Сервіс прокату електросамокатів Bolt почав працювати у Львові

Сервіс прокату електросамокатів Bolt розширив свою географію в Україні і починаючи з 23 квітня 2021 року почав працювати у Львові. Цікаво, що влада міста підтримала запуск нового сервісу, підписавши з Bolt меморандум про співпрацю. Мета спільної роботи — розробити правила використання електросамокатів у місті. Співпраця також передбачає вживання заходів, необхідних для формування культури безпечного використання електросамокатів.

Сервіс прокату електросамокатів Bolt спочатку буде доступний у центрі міста, а згодом покриття послуги охопить й інші його райони. Передбачається, що самокати допоможуть розвантажити транспортну систему і вирішити «проблему останньої милі», коли потрібно дістатися до магазину, аптеки, найближчої зупинки автобуса чи метро.

У вартість прокату входить ціна за розблокування самоката і хвилину використання. Розблокування електросамоката у Львові коштуватиме 9 грн, а хвилина поїздки — 1,90 грн. Оплатити прокат транспортного засобу можна банківською карткою.

Сервіс прокату електросамокатів Bolt почав працювати у Львові

Для того щоб скористатися сервісом, потрібно оновити додаток Bolt до останньої версії. Потім потрібно підійти до самоката і відсканувати його QR-код — самокат готовий до використання. Тим, хто ніколи не користувався подібним транспортом, компанія рекомендує ознайомитися з інструкцією з безпечного керування електросамокатом.

Самокати, які з’являться на вулицях Львова, являють собою модель, розроблену фахівцями Bolt. Ці електросамокати нового покоління мають поліпшену конструкцію і є придатними для повної переробки та повторного використання.

«Запуск прокату електросамокатів у Львові — важливий крок на шляху до розвитку мікромобільності в Україні. Відтоді як цей сервіс з’явився в Києві, він став дуже затребуваним. Ми також регулярно отримуємо запити на запуск цієї послуги в інших містах. Сьогодні електросамокати Bolt з’явилися у Львові, і ми вдячні Львівській міській раді за сприяння та підтримку», — зазначив керівник напряму з розвитку прокату електросамокатів компанії Bolt в Україні Антон Мілка.

«Електросамокати — це екологічний, доступний і комфортний мікротранспорт для пересування містом. Львів є першим українським містом із власною концепцією електромобільності. Тож ми маємо чіткі цілі щодо розвитку інфраструктури для захисту екології, на чому робимо акцент. Хочу подякувати компанії Bolt за те, що її фахівці ухвалили рішення розгорнути цей сервіс мікромобільності у м. Львові та спільно з міською радою готові розвивати культуру використання електросамокатів», — зазначив перший заступник міського голови і заступник міського голови з економічного розвитку Андрій Москаленко.

Нагадаємо, що компанія Bolt першою в Україні запустила сервіс прокату електросамокатів — у серпні 2020 року він став активним у центральних районах Києва.

Джерело: Bolt


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: