Новости Новости 10.11.2021 в 19:35 comment views icon

Prometheus запустив безкоштовний курс із фінансової грамотності «Особистий та сімейний бюджет»

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

Українська платформа онлайн-освіти Prometheus запропонувала новий курс «Особистий та сімейний бюджет», який допоможе навести порядок у фінансах, закрити споживчі борги та зробити кроки, необхідні для фінансового зростання. Курс пропонує базові знання та практичні поради.

Автори курсу познайомлять слухачів із методикою проведення аудиту особистих фінансів та корисними фінансовими звички. Вони дізнаються, як саме діє складний відсоток та чому важливо мати фінансову подушку та в якій валюті краще її зберігати.

«Більшість із нас живе, навіть не підозрюючи про психологію грошей. Найчастіше нам нічого не відомо про власні внутрішні установки щодо того, як їх витрачати. Між тим, гроші, без перебільшень, керують значною частиною нашого життя. Швидкі кредити – справжнісіньке лихо сьогодення – часто доводять нас до зубожіння.

Наша тренерська команда розповість вам, за яких умов можна скористатися кредитом, а за яких – у жодному разі не варто. Ми проведемо вас складними лабіринтами, небезпечними течіями та заплутаними катакомбами світу фінансів і допоможемо вийти з цих каламутних вод сухими й неушкодженими» — зазначили автори курсу.

Програма курсу «Особистий та сімейний бюджет»:

  1. Вступ. Фінансова грамотність українців
  2. Як це – бути багатим? Психологія грошей
  3. З чого починати і де я зараз? Аудит власного фінансового становища
  4. Корисні фінансові звички
  5. Облік доходів і витрат
  6. Сила ранніх заощаджень, складного відсотку та конкретних дій для руху до фінансової свободи
  7. Кредитування. Варто/не варто
  8. Подушка безпеки (Резервний фонд)
  9. Недержавний пенсійний фонд
  10. Накопичувальне страхування

Джерело: Prometheus


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: