Новости Новости 22.09.2021 в 15:43

Уряд підтримав оновлений проєкт закону «Про захист прав споживачів» — з добровільною ідентифікацією інтернет-магазинів

https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Кабінет Міністрів України на засіданні 22 вересня підтримав оновлений проєкт закону «Про захист прав споживачів», який, серед іншого, передбачає запуск механізму ідентифікації інтернет-магазинів. Про це у Telegram повідомив премʼєр-міністр Денис Шмигаль.

Курс
Англійської
Ваш викладач англійської нудний? Вивчайте мову із задоволенням. Підберемо викладача, який також любить Marvel, а не DC
Мені потрібен найкращий
iron

Зміни спрямовані на виконання Угоди про асоціацію з ЄС з метою усунення низки прогалин у сфері електронної торгівлі.

 «На сьогодні існує проблема, коли людина не може поскаржитись або повернути товар, придбаний в інтернеті. Тому ми пропонуємо це виправити шляхом запровадження механізму добровільної ідентифікації продавця в реєстрі інтернет-магазинів»

Мова йде про ініціативу Мінекономіки щодо створення спеціального механізму добровільної ідентифікації в реєстрі інтернет-магазинів продавцями товарів в електронній комерції. Він допоможе запобігти бюджетним втратам через нереєстрацію продавців як підприємців, а також захистить споживачів від недобросовісних продавців при купівлі в інтернеті.

Мінекономіки ініціює запуск механізму ідентифікації інтернет-магазинів — «для захисту прав споживачів»


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: