Новости

В Україні стартували продажі гігабітної Wi-Fi Mesh-системи Mercusys Halo H50G за 2499 грн

В Україні стартували продажі гігабітної Wi-Fi Mesh-системи Mercusys Halo H50G за 2499 грн

В Україні стартували продажі нової гігабітної Wi-Fi Mesh-системи Mercusys Halo H50G, головною метою якої є створення стабільного Wi-Fi покриття без мертвих зон у великому будинку або квартирі. Новинка, яка складається з трьох модулів, забезпечує якійсний Wi-Fi на площі до 550 квадратних метрів для більш ніж 100 підключених пристроїв. Завдяки особливостям технології Mesh модули Halo H50G допоможуть створити єдину Wi-Fi мережу з одним ім’ям і паролем, таким чином, користувачу не доведеться перемикатися між різними Wi-Fi мережами при переміщенні по будинку.

Нова Mesh-система забезпечить швидкість з’єднання до 1300 Мбіт/c на частоті 5 ГГц і до 600 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц. За необхідності можна напряму підключати ноутбук, ПК, телевізор або ігрову консоль до одного з вільних гігабітних портів — у кожного модуля їх три.

Halo H50G також підтримує технологію Beamforming для виявлення пристроїв, які знаходяться далеко від Mesh-системи або мають низьке енергоспоживання, а потім концентрує бездротовий сигнал на них. В свою чергу технологія Smart Connect об’єднує діапазони 2,4 ГГц і 5 ГГц в єдиний SSID WiFi і допомагає підключеним пристроям обрати менш завантажений діапазон Wi-Fi з більш сильним сигналом і більш високою швидкістю. Налаштування та управління здійснюється за допомогою фірмового мобільного додатку.

Рекомендована роздрібна ціна Mercusys Halo H50G (3-pack) в Україні становить 2499 грн.

Курс
Java
Навчіться розробляти на Java та заробляйте від $700 на старті кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Java

Джерело: Mercusys


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: