Новости

З 23 грудня у шести областях України скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки

З 23 грудня у шести областях України скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на вчорашньому засіданні прийняла рішення скасувати червоний рівень епідемічної небезпеки у шести областях країни. Зокрема, з 00 год. 00 хв. 23 грудня цей рівень перестає діяти на території Житомирської, Київської, Миколаївської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей.

За словами заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря Ігоря Кузіна в регіонах спостерігається стабілізація ознак епідемічної небезпеки, а саме показників по завантаженості ліжок, які забезпечені подачею медичного кисню, кількістю госпіталізованих пацієнтів з підтвердженими та підозрілими випадками коронавірусної інфекції та рівнем зростання загальної кількості інфікованих пацієнтів.

«Протягом 7 днів ми бачимо стабілізацію цих показників в порівнянні з попереднім аналогічним періодом. І останнім стабілізувався показник коефіцієнта випадків інфікування COVID-19. З 13 по 20 грудня на території Київської області він знизився на 4,5%, Миколаївської — на 6%, Черкаської — на 12%, Чернігівської — на 3%, Житомирської — майже на 6%, Сумської – на 5,7%», — зазначив Ігор Кузін.

Таким чином за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено скасувати з 00 год. 00 хв. 23 грудня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в Житомирській, Київській, Миколаївській, Сумській, Черкаській та Чернігівській областях.

ОДА доручено вжити заходів до забезпечення дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для відповідного рівня епіднебезпеки. А також забезпечити щоденну оцінку епідемічної ситуації в регіонах, зокрема, на рівні об’єднаних територіальних громад, та за необхідності вживати додаткових заходів, направлених на стримування швидкого поширення COVID-19.

Курс
БІЗНЕС-АНАЛІТИК В IT
Опануйте професію бізнес-аналітика в ІТ та заробляйте від $700 на початку кар’єри.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
analiticIT

Джерело: Кабінет Міністрів України


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: