Новости Новости 15.11.2021 в 08:39 comment views icon

З 28 грудня у посвідченнях водія з’явиться нова відмітка у вигляді коду «78» — з ним можна буде керувати лише авто з АКПП

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Ексзаступник головного редактора

Точну дату появи в українських посвідченнях водія нової відмітки про складання практичного іспиту на авто з автоматичною коробкою передач повідомили в Головному центрі МВС України — вона з’явиться з 28 грудня 2021 року.

Відмітка про складання практичного іспиту на авто з автоматичною коробкою передач буде наноситись у вигляді коду «78». З цим кодом водії зможуть керувати авто лише з автоматичною коробкою передач, а за його відсутності — з будь-якою.

Відмітку про АКПП анонсували з низкою інших змін З 28 грудня у посвідченнях водія з'явиться нова відмітка у вигляді коду «78» — з ним можна буде керувати лише авто з АКППЗ 28 грудня у посвідченнях водія з'явиться нова відмітка у вигляді коду «78» — з ним можна буде керувати лише авто з АКППсеред інших змін — коди обмежень замість піктограм та збільшення строку чинності успішно складено теоретичного іспиту від 3 місяців до 2 років наприкінці вересня. Ці зміни внесені з метою адаптації українського посвідчення водія  до документів ЄС.

Раніше в Україні змінили порядок підготовки водіїв — тепер спочатку треба пройти курс теорії та скласти іспит, а лише потім вас допустять до практичного керування. Водночас із 5 листопада «Укрпошта» почала доставляти водійські посвідчення, замовлені в Електронному кабінеті водія.


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: