Партнерский проект Партнерский проект 18.05.2021 в 12:15 comment

DC Link Group стала дистриб’ютором мережевого обладнання компанії ASUS

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

DC Link Group розширила продуктовий портфель в сегменті мережевого обладнання продукцією ASUS. Відтепер компанія представлятиме весь асортимент мережевого обладнання всесвітньовідомого бренду — роутери, точки доступу, mesh-системи, мережеві адаптери.

«Для DC Link Group – це природнє продовження і розширення співпраці з ASUS, адже ми є офіційним дистриб’ютором бренду на українському ринку у ніші материнських плат, моніторів, та відеокарт, — розповідає Олексій Берлетов, CEO DC Link Group. — Для нашої компанії це суттєве посилення напрямку мережевого обладнання, яке традиційно у нас є дуже потужним. Тому чекаємо серйозних результатів від нашої співпраці»

Один із світових лідерів по виробництву мережевого обладнання, ASUS пропонує широку лінійку товарів для облаштування домашньої, геймерської та робочої мереж.

DC Link Group – провідний IT-дистриб’ютор України з власним виробництвом та сервісною підтримкою. Більше 19 років компанія є надійним постачальником продуктів та рішень високих технологій на український ринок. В число 3 000 клієнтів входять національні та регіональні мережі, дилери, інтегратори, інтернет-роздріб. Філіали компанії відкриті в Києві, Одесі, Запоріжжі, Львові. У Харкові знаходиться штаб-квартира, виробництво та сучасний логістичний комплекс.

Это партнерский материал. Информацию для этого материала предоставил партнер.
Редакция отвечает за соответствие стилистики редакционным стандартам.
Заказать материал о вас в формате PR-статьи вы можете здесь.

Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: