Партнерский проект

PREDATOR GAMING DAY крокує до Києва!

PREDATOR GAMING DAY крокує до Києва!

Вже вдруге Acer Predator та COMFY організують свято кіберспорту: більше 1000 геймерів відвідали минулу подію у Дніпрі, і тепер ми рухаємось до Києва!

Вже 27 жовтня о 12:00 у м. Київ, ТРЦ «Lavina Mall» на вас чекають запеклі баталії у CS:GO, турнір з новітньої FIFA‘19, випробування навичок в PUBG, демо-зона з надпотужними ноутбуками від Predator 21X до неймовірного монітора Predator X27, а також можливість спробувати Acer Mixed Reality та ще багато цікавинок!

Для фанатів кіберспорту запрошені спеціальні гості – Олексій «yXo» Малецький та Олександр «petr1k» Петрик — найпопулярніші коментатори та аналітики, що володіють дійсно безмежною інформацією про Counter-Strike.

А для любителів FIFA нашу подію відвідає Олекcій «ForlanFS» Мерсер — один з найсильніших кіберспортсменів регіону, 2-разовий віце-чемпіон України з FIFA та переможець багатьох національних турнірів.

Всі фіналісти ігрових дисциплін під час заходу отримають гарантовані подарунки від Acer Predator та COMFY. А серед усіх учасників будуть розіграні сертифікати сумарно на 300 000 грн. знижок на купівлю ігрових ноутбуків у COMFY.

Реєструйся вже зараз, щоб стати учасником розіграшу: http://bit.ly/PredatorGamingDay

Щоб дізнатись більш детальний розклад та ще не анонсовані подробиці, підписуйтесь на подію у FB: http://bit.ly/Kyiv_Predator

#predatorgaming #comfy #acer

Это партнерский материал. Информацию для этого материала предоставил партнер.
Редакция отвечает за соответствие стилистики редакционным стандартам.
Заказать материал о вас в формате PR-статьи вы можете здесь.

Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: