Сьогодні в нас в огляді сервіс CustomPrint, який на перший погляд має вигляд банального сайту для друку картинок на футболках. Але насправді це гнучка багатофункціональна платформа, яка дає змогу заробити власними талантами. Ви вмієте малювати гарні арти чи вигадувати крилаті фрази? Завантажте їх на CustomPrint, створіть унікальний дизайн – і вам платитимуть роялті з кожної проданої футболки з вашим принтом. Якщо бізнес-амбіції вищі – створюйте на платформі CustomPrint свій особистий сайт на власному домені з фірмовим оформленням та унікальним наповненням – і отримуйте не лише роялті, а й партнерську комісію. Ви вже маєте сайт з високою відвідуваністю? Доповніть його сторінкою з фірмовим мерчем – і ви зможете впізнавати ваших читачів на вулицях за кепками та сумками з логотипом компанії. Найголовніше – вам не доведеться тижнями розбиратися з особливостями друку на тканині, закупівлею футболок, які не сядуть після першого прання, змістом складу, доставками, фінансами й адмініструванням сайту – усе це бере на себе CustomPrint.

Партнер проєкту?

Ми неодноразово говорили про те, що зараз усі бізнеси будуються довкола ком’юніті і аж ніяк не навпаки. Цей сервіс дає можливість не тільки монетизувати ваш трафік, але й надасть вам «живих носіїв» ваших рекламних площин 😉

Далі ми докладно розповімо, як користуватися сервісом, створювати принти з власним дизайном і, найголовніше, заробляти на цьому.

Функціонал сервісу та його можливості

CustomPrint вміє друкувати зображення й текст на речах, у тому числі футболках, лонгслівах, поло, худі, світшотах, а також кепках і сумках. На базі максимально простого та функціонального онлайн-конструктора, що містить понад 200 тис. готових принтів, ви можете створити річ із власним дизайном лише за пару кліків.

Також можна і треба завантажувати власні зображення, наприклад, фотографію із зустрічі випускників, надіславши посилання всім, хто на ній був присутнім. Відмінна ідея – прийти на день народження у футболці з фотографією іменинника або на корпоратив у кепці із фірмовою фразою шефа. Також футболкою з фотографією онуків можна порадувати дідусів і бабусь, які часто мешкають не просто в іншому місті, а в іншій країні, благо доставка продукції CustomPrint скоро буде працювати мало не по всьому світу.

Іншими словами, користувачеві не потрібно утримувати цілий штат співробітників, які відповідатимуть за закупівлю матеріалів і логістику, йому не потрібен дорогий дизайнер, розробники, вантажники, водії та бухгалтер. Автор сайту отримує можливість з нуля за кілька хвилин створити джерело доходу, яке не вимагає жодних особливих знань або серйозних грошових вкладень – від нього потрібна лише креативність, бажання творити та трохи удачі.

Дізнатися про можливості сервісу можна тут.

Це також буде актуальним для тих, хто вже набив шишки і втратив гроші на створенні свого мерчу і не з чуток знає, скільки ресурсів і часу необхідно витратити для реалізації ідеї свого інтернет-магазину мерчу. Тепер цих проблем немає завдяки грамотному розподілу обов’язків – CustomPrint виробляє та продає речі з принтами, а ви реалізуєте їхню продукцію, отримуєте якісний мерч для свого бізнесу та заробляєте на його продажу. У результаті навіть початківці артисти, співаки, політики, фан-клуби і спортивні команди зможуть легко і швидко надрукувати свій упізнаваний мерч при нульових інвестиціях.

Також, що важливо в сьогоднішніх реаліях, співпраця із сервісом – це спосіб заробляти дистанційно, де б ви не знаходилися. Зараз мільйони українців шукають роботу, а створення мерчу – це варіант, який не потребує особливих навичок і великих витрат часу.

Ви просто збираєте ідеї, тренди та вірусні фрази і реалізуєте їх у вигляді принтів. Вам навіть не потрібно бути дизайнером: згідно зі статистикою від CustomPrint, найчастіше футболка з надрукованою фразою у базовому шрифті продається десятитисячними тиражами. Ніколи не знаєш на 100%, який саме принт «вистрілить», а тому навіть випадкова ідея, яка спочатку здавалася надто простою, може принести дохід своєму авторові.

На сьогодні в сервісу понад 150 тис. успішно виконаних замовлень і понад 300 активних авторів, тож про якість бізнес-моделі можна судити вже за цими цифрами.

Для наочності наведемо кілька вдалих сторінок:

А ось автори, які створили власні і при цьому дуже успішні сайти з продажу мерчу:

Ryba Sosedi;

Клубер Магазин;

Print Shop;

Print Shop;

Усі ці сторінки користувачі створили самостійно, без участі цілої команди, якої зазвичай вимагають подібні проєкти. Тож це може зробити практично будь-яка людина, яка мінімально розуміється на роботі комп’ютера.

Також варто відзначити, що сервіс уже почав здійснювати доставку по Європі, а до кінця поточного місяця в планах запустити доставку до США та Канади, що значно розширить базу потенційних покупців вашого мерчу.

Досвід експлуатації

Клієнт

Отже, із суттю та функціоналом сервісу ми розібралися, тож можна приступити до створення свого магазину, розпочавши з перших речей із власним дизайном.

У конструкторі принтів користувач може вибрати з декількох варіантів основ для друку, а саме чоловіча футболка, жіноча футболка, дитяча футболка, чоловіча худі, жіноча худі, чоловічий світшот, жіночий світшот, чоловіче поло і сумка.

Усі основи мають від двох до 10 кольорів на вибір, залежно від типу основи для друку. Далі користувач може додати власне зображення (розміром щонайменше 1000х1000 пікселів).

Додати будь-який текст із вибором з кількох шрифтів.

Додати QR-код, який автоматично генерується з посилання.

І, після того як створення принта завершене, користувачеві залишається тільки вибрати щільність матеріалу, кількість, розмір футболки та зробити замовлення. Усі зображення регулюються за осями й іншими параметрами, а зображення та текст накладаються шарами, розташування яких так само просто налаштовується у спеціальній вкладці.

Створити річ з власним дизайном.

Дизайнер

Щоб стати дизайнером сервісу CustomPrint, необхідно пройти просту реєстрацію на сайті та створити свій обліковий запис. Новий користувач вказує ім’я, електронну пошту та пароль. Далі в розширених налаштуваннях можна додати прізвище, мобільний телефон, стать і дату народження.

Після реєстрації ви можете зберігати готові дизайни та створювати власні принти для продажу. Процес створення принта в ролі дизайнера нічим не відрізняється від користувача, просто в кінці встановлюєте суму нагороди, даєте принту назву та призначаєте мінімум п’ять тегів для індексації на сайті.

Сума нагороди – це розмір авторського роялті, яке перерахують авторові дизайну принта, коли його придбає інший користувач. Після створення першого принта в особистому кабінеті з’являється вкладка «Партнерство». Ця вкладка відбиває поточний стан ваших дизайнів.

Далі ваш принт відправляється на модерацію і протягом максимум 48 годин (зазвичай набагато швидше, буквально протягом години) його схвалять, якщо він не порушує жодних правил сервісу. Після чого друк цього зображення зможе замовити будь-хто, а ви почнете підраховувати прибуток.

Стати дизайнером сервісу можна тут.

Наприклад, мінімальна вартість білої футболки із принтом становить 364 грн.

При продажу такої футболки з принтом з бази CustomPrint ви отримаєте партнерську винагороду в розмірі 35 грн.

Якщо принт буде ваш, то ви отримаєте додаткове авторське роялті в розмірі 25 грн, тобто в сумі 60 грн за одну придбану футболку.

Якщо ж ви вирішите продавати футболки дорожче, скажімо, по 499 грн, то заробите вже 170 грн або 195 грн на кожному продажу залежно від принта (принт сайту або ваш власний принт).

Створення власного магазину

Як експеримент ми спробували створити власний магазин футболок на домені сайту. Після довгих роздумів у редакції вирішили намалювати унікальні принти на основі слів підтримки України від закордонних зірок. Відповідно, для магазину ми вибрали назву stars.itc.ua, а зароблені на цьому проєкті кошти перекажемо на благодійність.

Процес створення власного магазину футболок максимально простий і не потребує глибоких знань у вебдизайні. Користувача буквально проведуть за руку всіма пунктами конструктора сайту (дивись галерею), ставлячи прості запитання в потрібні моменти. У результаті лише за кілька хвилин ваш сайт буде готовий.

Путь дизайнера

Якщо щось не вийде з першого разу, можна спробувати знайти відповідь в онлайн-довіднику, де навіть передбачений розділ «Помилки новачків». Також завжди можна написати в службу підтримки, благо посилання на онлайн-форму знаходиться прямо в панелі управління.

Далі можна приступити до створення своїх футболок та аксесуарів на основі принтів, які вже є в базі CustomPrint, або завантажити власні унікальні зображення. Зрозуміло, ми вибрали другий варіант і завантажили чотири принти з Ілоном Маском, Бенедиктом Камбербетчем, Стівеном Кінгом та Анжеліною Джолі. Дизайн усіх чотирьох футболок розробила талановита українська ілюстраторка Катерина Цибере. Її роботи ви можете переглянути на її сторінці на сайті Behance.

Принти повинні пройти модерацію, після чого футболки на їхній основі автоматично з’являться на полицях магазину. Власник магазину може самостійно вибрати будь-яку розумну вартість футболки. Після вирахування собівартості футболки та друку різницю переведуть на картку власника.

Створити власний магазин.

Зазначимо, що в редакції ITC.ua уже був не найуспішніший досвід створення магазину мерчу. Система, яку використовували, виявилася надто складною і недружньою до звичайного користувача, тому від неї відмовилися. У порівнянні зі старою системою CustomPrint виявився набагато зручнішим варіантом.

Підсумки

Сервіс CustomPrint – це максимально зручна, функціональна та дружня до користувача платформа із заробляння грошей з допомогою принтів на одязі. Простий і зрозумілий конструктор дозволяє навіть новачкові буквально за пару хвилин створити практично будь-який дизайн на основі свого або партнерського принта.

Схема партнерських нарахувань є максимально прозорою, тож дизайнер може без проблем розібратися в її функціонуванні і прикинути, скільки він зможе заробити на своїх вдалих малюнках. Ну а для власників сайтів з великою лояльною аудиторією є сенс створити магазин мерчу на власному домені – ті ж футболки можна продавати фанатам ресурсу або дарувати найактивнішим читачам і отримувати безкоштовну рекламу серед цільової аудиторії.

Партнер проєкту?

Спробувати сервіс CustomPrint

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: