Партнерський проект Партнерський проект 20.04.2023 о 16:00

Як правильно замінити одні ліки іншими? Для цього є довідник еквівалентності

https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

Як правильно замінити одні ліки іншими? Для цього є довідник еквівалентності

Фармацевтичний ринок України величезний, і в назвах препаратів можна загубитися. Багато з них мають однакову чи схожу дію, адже в їхньому складі одна й та сама активна речовина. Тільки виробники різні. То як не розгубитися, коли в аптеці вам пропонують замінити один препарат іншим?  

У партнерському матеріалі із сервісом Rx.ua розповідаємо, що таке еквівалентність лікарських засобів і як її визначати. 

Партнерський матеріал?

Що таке еквівалентність і навіщо вона потрібна

Препарат, що випускається вперше і є принципово новим на ринку, зветься оригінальним. А копії, що випускають на його основі, називають генериками. І саме в цьому контексті з’являється поняття еквівалентності, тобто здатності двох різних лікарських препаратів давати однаковий терапевтичний ефект.

Є різні види еквівалентності: фармацевтична, біологічна, клінічна. Але всі вони спрямовані на те, щоб лікарі за певного діагнозу могли призначати різні препарати з єдиним результатом та ефективністю.

Більше інформації про це можна знайти на сайті rx.ua – у довіднику еквівалентності лікарських засобів. 

 

Як скористатися довідником Rx.ua і які переваги він має

Довідник існує у двох форматах: онлайн і паперовому. Вибір залежить від ваших потреб, проте версія онлайн має ряд переваг: 

  • мобільність (інформацію можна отримати просто зараз і з будь-якої точки світу);
  • актуальність (електронні версії набагато швидше оновлюються – мало не щодня);
  • зручність (швидкий інтерфейс з алфавітним покажчиком дозволить за лічені секунди знайти потрібний препарат і його еквівалентність);
  • розширена інформація (щодо кожного препарату публікується актуальна та повна інформація, у тому числі дані про сертифікацію, ліцензію та багато іншого).

Кому корисний довідник 

Сервіс дозволяє знайти оптимальний інструмент лікування та буде корисним для лікарів, які хочуть підібрати пацієнтові ідеальний препарат з гарантованою ефективністю. Адже трапляються ситуації, коли хворий має алергію на деякі компоненти чи форма випуску не підходить. А за допомогою довідника Rx.ua усю інформацію можна знайти. Потім з урахуванням отриманого досвіду призначати лікування буде набагато простіше. 

Довідник здебільшого використовують лікарі, але подібний інструмент також знадобиться і фармацевтам. Часто їм теж необхідно вибрати альтернативу, коли покупець готовий придбати інший препарат з такою ж активною речовиною.

Студенти медичних навчальних закладів можуть застосовувати довідник як інструмент для навчання. З його допомогою одразу вдасться зрозуміти, наскільки багато еквівалентів існує та яку ефективність вони мають.

Знайти свій препарат у довіднику

 

Стаття з партнерськими посиланнямиЦей матеріал містить посилання на партнерів — це не впливає на контент та політику редакції, проте дає виданню можливості для розвитку.

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: