
Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.
Вітаю всіх читачів, коментаторів та авторів IT Community! Минулого місяця ми анонсували та запровадили традиційну номінацію «Автор місяця IT Community». Переможці якого визначаються щомісячно за допомогою дошки пошани в розділі «Дописи», опитуванням серед читачів та вибором редакції.
Зміст
Жовтневі переможці
Буквально тиждень тому ми нагородили авторів-переможців: Володимира Дубіцького та LootBox. Пан Володимир вже встиг передати нам свої враження від цієї події у дописі: Оскара, Оскара! Кілька слів про конкурс «Автор місяця IT Community», в якому поділився своїми мотиваційними роздумами, що стануть в пригоді тим, хто ще хоче стати частиною нашої авторської спільноти.
Я абсолютно підтримую його у думці, що основним стимулом писати дописи є цікавість та бажання поділитися власними ідеями, тоді як призи та рейтинги мають другорядне значення.
Беріть участь у конкурсі «Автор місяця IT Community»!
З усім тим, ми продовжуємо заохочувати та підтримувати наших авторів спільноти. Хочу вам нагадати, що конкурсу «Автор місяця IT Community» повторюватиметься щомісяця, ставши традиційним.
Як і минулого разу переможець визначатиметься комплексно за вже перевіреною системою трьох компонентів:
- Автоматичною «Дошкою пошани» в розділі «Дописи»;
- Опитуванням серед спільноти IT Community, яке триватиме 1-7 грудня;
- Вибором Редакції.
На «Дошці пошани» ми можемо побачити порівняльний рейтинг найкращих статей за останній місяць, а також ТОП авторів, що зробили найбільший вклад у розвиток ком’юніті за весь час його існування. Цінність статті визначається за допомогою показника «Успішність», який своєю чергою є співвідношенням кількості переглядів до позитивних реакцій.
Тобто, недостатньо самого факту, що допис переглянуло багато людей, не менш важливим є теплий відгук на матеріал зі сторони читачів. Це дозволяє утримувати в рейтингу дійсно хороші дописи та не давати відверто провокативним матеріалам прориватись на верх рейтингу. Детальніше про систему статистики та рангів на ITC ви можете прочитати в цих дописах:
- Запускаємо нові можливості в дописах: статистика, ранги, донати та додаткові бонуси
- Статистика та рейтинги авторів ком’юніті під мікроскопом. Як це працює?
- Донати для авторів спільноти IT Community — продовжуємо розвивати платформу
Опитування традиційно проводитиметься сім днів, цього разу з 1 по 7 грудня. Окремий розділ з голосуванням з’явиться у розділі Дописи, під «Дошкою пошани» та на головній сторінці. Після завершення опитування та «Вибору редакції» ми оголосимо переможця. Він буде відомий вже 8 грудня. Участь в конкурсі братимуть всі автори, що публікували свої дописи станом з 1 по 30 листопада. Нагадую, що у нас немає обмеження за якимись вузькими темами, тому автори вільні писати про те, що вам дійсно подобається.
Репутація автора
Якщо ви не забуваєте читати чи навіть створювати дописи, то могли помітити, що в нас з’явилось декілька нових показників, які знаходяться біля самого заголовку статті. Це в першу чергу «Репутація автора», а також «Успішність» самої статті. Ідея впровадження «репутації» завдячує своїй появі тому факту, що в якийсь момент з’явилась велика кількість коротких заміток низької якості.
Щоб заробити високу репутацію, не обов’язково бути власником високого віртуального Статусу («Мідл», «Сеньйор» і т.д.). Навіть початківець у рангу «Стажер», написавши декілька цікавих дописів може заробити високу репутацію.
Для зрозумілості наведу приклад двох авторів ком’юніті: один з них написав десять дописів, які не знайшли широкого відгуку серед читачів. Попри їх кількість, репутація в першого автора бажає кращого. А ось дописувач LootBox створив лише три дописи, проте — це не завадило йому здобути Ультрапоказник.
Цей критерій дозволяє нам уникнути ситуації, коли автори намагатимуться штучно підвищити рейтинг лише кількістю своїх матеріалів, а не їх якістю.
Пріоритетне місце в стрічці
Коментатори не раз писали мені, що не всякий допис заслуговує на місце в головній стрічці ITC. Я повністю з цим згодний, тому ми дещо поміняли логіку розміщення читацьких блогів.
Статті сумнівної якості та змісту не з’являтимуться на першому місці. В кращому випадку вони потраплять на «третю полицю» купе нашого віртуального читацького потягу. В міру зростання якості авторських дописів опинитися серед редакційних матеріалів стане привілеєм для найвідповідальніших учасників спільноти.
Так що не соромтесь нагадувати про себе цікавим дописом! Це не обов’язково повинен бути так званий «longread» — довгочит. Допис — в першу чергу емоція, досвід та повід поспілкуватися в коментарях.
Хочете розповісти спільноті цікаву інформацію, кумедний випадок на роботі, чи навпаки накипіло? Діліться своїм професійним досвідом, дозвіллям, хобі, IT-ностальгією… Купили новий гаджет, ретро-залізо, хочете просто отримати пораду від спільноти? Тоді жмакайте на олівчик у верхній стрічці сайту. Головне дотримуйтесь правил ведення блогів та коментарів, щоб підтримувати дружню атмосферу в IT Community.
Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: