Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.
Чотири місяці тому віддзвенів попередній конкурс дописів на ІТС. Ігноруючи спекотний сезон та літні блекаути, спільнота авторів ІТС не забувала публікувати чудові матеріали. Читачі своєю чергою тримали авторів «в тонусі», підтримували добрим словом або, навпаки, підіймали градус «освіжаючого хейту».
В цей час редакція прислуховувалась до ваших коментарів та обмірковувала ґрунтовні поради читачів, які надали безліч влучних рекомендацій та ідей, що стосувались розвитку платформи дописів. Весь цей час, аналізуючи ваші побажання та критику, ми формували та реалізовували концепцію розвитку платформи дописів. Вона гармонійно продовжить попередні ідеї IT Community, в якій автор та читач мають рівні права і можливості, адже між коментатором та дописувачем лежить всього декілька «кліків» реєстрації кабінету автора.
Зміст
Чого нам так сильно не вистачало? Статистика та ранги
Не секрет, що кожен дописувач очікує суто позитивного фідбеку читачів. Звісно, не завжди можна розраховувати на абсолютну лояльність аудиторії та відсутність критики, яка буває як змістовною, так і безпідставною. Крім того, будь-який автор хоче бачити свій прогрес та мати можливість порівняти свій вклад у розвиток платформи з іншими представниками спільноти.
Отож, зустрічайте! Розширена статистика у новому динамічному кабінеті автора
Якщо ви брали участь у голосуванні в попередніх конкурсах чи створювали свої публікації, то у вас вже є свій кабінет. Навіть якщо ви давно вже нічого не публікували, то раджу відвідати його. Можливо, на вас там очікує сюрприз.
Система статистики побудована на так званому «Статусі» — все як у житті. Це не що інше, як ієрархія рангів, яку Автор підвищує своїм вкладом у життя спільноти, публікуючи нові дописи.
Головним показником, на основі якого надається той чи інший Статус — це «Карма». Вона є сукупністю численних критеріїв, що оцінюють не тільки матеріали Автора, а ще й відгук читачів, заради яких це все і робиться.
Детальніше про те, як розраховуватимуться показники ми розповімо вам наступного разу.
Фактор зростання
Ви можете запитати: «А що мені дасть черговий статус?» – Він надаватиме автору додаткових можливостей!
- Досягнувши статусу «Джун», ви зможете під’єднати до вашого блогу донати, щоб поціновувачі вашої творчості змогли віддячити Вам дзвінкою монетою
- «Старший джун» матиме можливість відключити рекламу, об яку зламано так багато списів у палких коментарях
- Автори зі статусом «Сеньйор» самостійно публікуватимуть свої дописи з правами модератора
- «Проджект Менеджер» зможе помилувати забаненого коментатора та нагороджувати ачівментами
- «Тім Лідеру» надаються ще й права модератора
Дошка пошани
Найближчим часом на основній стрічці розділу «Дописи» у нас з’явиться «Дошка пошани». В ній представлені найуспішніші роботи Авторів спільноти за останні 30 днів. Крім того, в кожну останню п`ятницю там оголошується Автор місяця.
Ця номінація розраховується автоматично за низкою критеріїв, що враховують активність автора за місяць та відлуння його старань серед читацької аудиторії.
Поруч з автором місяця своє місце на вершині Олімпу займає «ТОП-автор», заслуги якого за весь час існування дописів перевершили всіх своїх колег.
Для автора місяця редакція ITC приготувала приємний сюрприз.
Ачівменти
Я думаю, більшість з вас залишило не одну тисячу коментарів в Disqus. За активність та певні досягнення там передбачено всього декілька нагород. Було б дивно, якби ми також не впровадили систему міні досягнень.
Поки що реалізовано 32 ачівмента залежно від активності автора, якості та кількості його дописів і фідбеку серед своїх читачів. З часом їх стане набагато більше.
Тому моя порада для вже зареєстрованих авторів: загляньте у свій кабінет, я впевнений, що якісь ачівки вже чекають на вас!
Для тих, хто ще не зареєструвався
Для наших читачів, які ще не спробували себе в амплуа Автора дописів, ласкаво прошу в окремий розділ «Блоги», який можна знайти у хедері поруч з «Новинами», «Оглядами» та іншими. Нагадую, якщо ви вирішили стати автором, потрібно зареєструватися. Щоб коментувати статті, можна й надалі використовувати свій профіль в Disqus. Для всіх постів на сайті включена премодерація — потрібно лише дотримуватися базових правил, які детально описані за посиланням. Там же наведені приклади різних постів, які можна публікувати на платформі (але, звичайно, це остаточний перелік). Найкращі з постів будуть опубліковані на головній сторінці, і, я впевнений, знайдуть свого читача.
Майбутнє платформи дописів ITC
Як ви розумієте, нові можливості для спільноти авторів та читачів ITC тільки починаються, і надалі нас чекає подальший розвиток функціоналу та втілення нових ідей. Одна з них — це організація системи підписників, розширення кабінету автора, сповіщення про нові матеріали ваших улюблених дописувачів (в тому числі й у месенджерах) та багато іншого. Певний час триватиме перехідний період, коли вищезазначені функції запускатимуться у роботу. Тому слідкуйте за наступними анонсами, адже попереду багато цікавого!
Чекаю в коментарях на ваші пропозиції та зауваження. Тільки разом ми можемо створити свою цікаву та лампову IT-спільноту.
Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: