Новини

Adobe припиняє надавати свої послуги в росії та перерахує $1 млн допомоги Україні

Adobe припиняє надавати свої послуги в росії та перерахує $1 млн допомоги Україні

Голова, президент та виконавчий директор Adobe, Шантану Нараєн (Shantanu Narayen), у своєму відкритому листі повідомив, що компанія Adobe припиняє надавати свої послуги на території росії.

 

Протягом останніх кількох днів ми продовжували бути свідками не спровокованих, насильницьких нападів на Україну та трагічної втрати невинних життів. Кадри війни жахають та розривають серце. Ми стали свідками цієї трагедії і вважаємо, що несемо відповідальність за те, щоб наші продукти та послуги не використовувалися для підтримки цієї незаконної війни.

— Шантану Нараєн

Adobe негайно припиняє нові продажі своїх продуктів на території росії, а також закриває доступ до своїх сервісів для ЗМІ підконтрольних російській владі. Зокрема, мова йде про Adobe Creative Cloud (до його складу входять Photoshop, Premiere Pro, After Effects і т.д.), Adobe Document Cloud та Adobe Experience Cloud.

Також, Adobe Foundation зробив внесок у розмірі $1 млн на користь благодійних організацій: «Міжнародний комітет порятунку», «Репортери без кордонів», «Врятуймо дітей» та «Міжнародна асоціація із захисту свободи слова».

Курс
Full Stack розробка
Навчайтесь за вільним графіком, щоб стати універсальним фахівцем зі знанням Back-end та Front-end. Заробляйте $1300 на місяць
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack розробка

Adobe Foundation зосередиться на медичній допомозі постраждалим, а також допоможе переселенцям та біженцям з України.

Adobe припиняє надавати свої послуги в росії та перерахує $1 млн допомоги Україні

І для підняття настрою, схоже, що санкції накладені Adobe почали діяти. В останньому відео путін наче знаходиться серед жіночого товариства, та уважні глядачі помітили кривозроблений хромакей. Схоже, що відео з російським диктатором знімалось на зеленому фоні, а потім підставили у відео з жінками. Зверніть увагу на руку, вона кілька разів проходить крізь мікрофон.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: