Цього тижня криптоспільноту сколихнув анонім з ніком Adyingnobody у Twitter. Він заявив, що завдяки експлойту платформи Telegram йому вдалося отримати великий обсяг даних (137 ГБ) про правопорушення відомих осіб та провідних проєктів у криптоіндустрії.
Adyingnobody має намір викрити учасників криптопростору і розкрити їх темні справи. За його словами, ймовірні докази незаконної діяльності включають великий перелік злочинів, починаючи від шахрайства та махінацій та закінчуючи вбивствами, крадіжками та сексуальним насильством. Оприлюднення цих даних може спричинити «розкол у всій криптовалютній спільноті».
Ці публікації привернули увагу величезної кількості людей. Усього за один день кількість підписників Adyingnobody у Twitter досягла майже 40 тис. А на адресу гаманця Ethereum, вказаного у профілі Adyingnobody, вже надійшло понад 40 транзакції. Ймовірно, це перекази від осіб, які хочуть поглянути на інформацію, яку планується розкрити.
🚨One warning regarding @adyingnobody 🚨
Not saying it is all bullshit, I don't think so, but:
If there are any publicly available downloads – wait a bit first and let others inspect it.
It is not difficult to equip files with keyloggers or other malware/spyware.
Stay safe!
— CR1337 (@cryptonator1337) June 7, 2022
Водночас деякі учасники криптоспільноти нагадують про необхідність бути обережними, маючи справу з ймовірним викривачем. Адже він і сам може бути шахраєм. Але навіть якщо звинувачення Adyingnobody не є безпідставними, спільноті слід виявляти обережність щодо будь-яких файлів, що надходять від анонімних облікових записів.
Why the @adyingnobody thread is just a publicity stunt. Check for yourself, there simply havent been any exploits like he described. Its just a guy trying to get attention/scare some shady CT peeps. https://t.co/SOBDqDiQU8
— zugDev (@zugged) June 7, 2022
Крім того, користувач Zugged стверджує, що у Telegram не було вразливостей, про які заявляє Adyingnobody. Тому вчинок анонімного викривача він називає «рекламним ходом».
An anonymous account made a baseless claim that they were able to access the contents of private group chats on Telegram. No such vulnerability has ever been found. This is likely a hoax with the intent to get users to download malware.
— Telegram Messenger (@telegram) June 7, 2022
Адміністрація Telegram офіційно відреагувала на претензії, заявивши, що дії Adyingnobody можуть бути спробою «змусити користувачів завантажувати шкідливе програмне забезпечення».
Джерело: cointelegraph
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: