Новини

Англія вже з жовтня заборонить продаж одноразового пластикового посуду та іншого приладдя

Англія вже з жовтня заборонить продаж одноразового пластикового посуду та іншого приладдя

Англія посилює обмеження щодо використання одноразових пластикових виробів. Тепер у країні обмежується продаж пластикових столових приладів, тарілок, мисок, таць, паличок для повітряних кульок, а також деяких видів полістиролових стаканчиків та харчових контейнерів. Нова заборона набуде чинності у жовтні цього року.

Після набуття чинності цим обмеженням люди більше не зможуть купувати або отримувати ці одноразові пластикові вироби у представників сфери бізнесу, включаючи роздрібних торговців, ресторанів, продавців харчових продуктів та ін.

Проте заборона не торкнеться пластикових тарілок, таць або мисок, які постачаються з розфасованими харчовими продуктами, оскільки вони вже включені до схеми розширеної відповідальності виробників. Ця ініціатива Англії стимулює компанії використовувати пакування, що переробляється, а також «досягати вищих цілей з перероблення».

Зазначимо, Англія поступово посилює боротьбу із використанням пластику. У 2018 році була введена заборона на мікрогранули — крихітні шматочки пластику, що додаються в засоби особистої гігієни, які можуть потрапити у водні шляхи та завдати шкоди морській флорі та фауні. У 2020 році країна обмежила доступність одноразових пластикових соломинок, паличок для напоїв та ватяних паличок. Минулого року Англія запровадила податок на імпортне пластикове пакування, яке не включає як мінімум 30% переробленого матеріалу. Країна також стягує плату за використання пластикових пакетів.

Заборона Англії на використання одноразових пластикових виробів слідує за торішнім рішенням Шотландії та Уельсу обмежити продаж пластикового столового приладдя та тарілок. Європейський Союз запровадив аналогічні обмеження у 2021 році.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: