Новини

Anonymous зламали сайт Росатома, викрали гігабайти даних і відправили путіна слідом за російським військовим кораблем

Anonymous зламали сайт Росатома, викрали гігабайти даних і відправили путіна слідом за російським військовим кораблем

Група Anonymous зламала сайт Росатома – компанії, яка, ймовірно, управляє захопленою росією Запорізькою атомною електростанцією.

Нагадаємо, 12 березня Україна повідомила Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ), що Росія планує взяти ЗАЕС під повний контроль Росатому. Хоча росія відкинула це звинувачення, офіційні представники Росатому, як повідомляється, прибули до Запоріжжя 11 березня і заявили, що атомна електростанція тепер є частиною їхньої компанії.

Представник Anonymous повідомив ресурсу Taiwan News, що Росатом «переданий у володіння Україні». Хакери зламали сайти Росатома, російського оператора атомних електростанцій Росенергоатома та АТ «Всеросійський Науково-дослідний інститут з експлуатації атомних електростанцій». На головних сторінках всіх трьох сайтів хакери додали текст, який включає хештег #fckptn, що відправляє путіна слідом за російським військовим кораблем.

Anonymous взломали сайт Росатома, похитили гигабайты данных и отправили путина вслед за русским военным кораблёмВочевидь, Anonymous не обмежилися зміною головних сторінок сайтів, а також отримали доступ до великого обсягу інформації. Група пообіцяла поділитися «декількома гігабайтами даних» та інформацією про безпеку компанії. Представник Anonymous уточнив, що це зразки файлів із мережі Росатому, таблиці користувачів з бази даних та облікові дані користувачів внутрішньої мережі. 15 березня вже було опубліковано перші 124 МБ даних із сайту Росатома.

Джерело: taiwannews


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: