Новини Пристрої 30.05.2022 о 12:53

Ayn Loki — портативна ігрова консоль з Windows за ціною від $300 (на $100 дешевше за базову версію Steam Deck)

Вадим Карпусь

Автор новин

Компанія Ayn, яка раніше створила портативну ігрову консоль Odin на Android, тепер вирішила випустити подібний пристрій з ОС Windows. Ayn Loki позиціюється в якості «найдоступнішої» портативної ігрової консолі з Windows.

Виробник підготував кілька модифікацій консолі. Базова версія Loki Mini коштує $299 – на $100 дешевше за консоль Steam Deck з накопичувачем місткістю 64 ГБ. За ці гроші покупці отримають пристрій із процесором Intel Alder Lake U та сховищем місткістю 64 ГБ.

Ayn Loki – портативная игровая консоль с Windows по цене от $300 (на $100 дешевле базовой версии Steam Deck)

Стандартна версія Ayn Loki виконана на базі процесора AMD Ryzen 56600U. Вона пропонується з накопичувачем місткістю 64, 256 або 512 ГБ, а ціна встановлена ​​на значеннях $499, $599 і $699, відповідно. Топова версія Loki Max включає процесор AMD Ryzen 7 6800U та сховище місткістю 512 ГБ. Ціна цієї моделі складає $799.

Якщо власнику видасться недостатнім запас сховища, виробник передбачив можливість модернізувати його. Кожна модель поставляється зі змінним сховищем, яке можна купити окремо.

Зовнішній вигляд консолі Loki нагадує дизайн моделі Odin, яка, своєю чергою, схожа на Switch. Схема розташування кнопок Y, B, A, X така сама, як і на контролері Xbox. У нижній частині пристрою є роз’єм USB-C та вихід для навушників.

Продаж портативної ігрової консолі Ayn Loki має розпочатися незабаром через сайт компанії. Судячи з попередніх даних, власники моделі Odin можуть розраховувати на знижку при покупці новинки, але докладних даних із цього приводу поки що немає.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: