Рубрики НовиниКіно

«Барбі» Ґрети Ґервіґ став найкасовішим фільмом, знятим жінкою-режисером – загальні збори сягнули $811 млн

Опубликовал
Катерина Даньшина

Донедавна рекорд утримувала Петті Дженкінс з фільмом DC «Диво-жінка» 2017 року та загальною касою у $822,8 мільйона – однак фільм про ляльку Mattel наблизився до цієї суми вже за два тижні прокату і впевнено рухається до позначки в $1 млрд.

Ґрета Ґервіґ також стає рекордсменкою у дебютах фільмів жінок-режисерів – у перші вихідні «‎Барбі» принесла $337 млн. Раніше Ґервіґ працювала над драмами «Леді Берд» та «Маленькі жінки».

У романтичній комедії про Барбі головна героїня (Марґо Роббі) разом з Кеном (Раян Ґослінґ) подорожує у реальний світ, який кардинально змінює їхні погляди. Сама Роббі мала побоювання щодо фільму – сценарій їй здавався «‎надзвичайно сильним», однак вона переймалась, що студія не пропустить такий контент.

Утім фільм вийшов, перевищивши усі очікування. Нині в Warner Bros. заговорили про продовження і навіть цілий кіновсесвіт, хоча сама Ґервіґ сказала, що виклала усі свої думки в першому фільмі.

Психологічний профорієнтаційний тест для IT-фахівців від Ithillel.
Пройдіть психологічний профорієнтаційний тест для IT-фахівців щоб дізнатися ваші сильні сторони, вподобання і інтереси і з'ясувати, яка IT-спеціальність вам підходить.
Пройти тест

Mattel, до речі, планує випустити ще близько 14 фільмів про власні іграшки. 

Disqus Comments Loading...