Новини Новини 18.07.2022 о 15:02

“Де пальне”: Vodafone розповів, де і яке пальне користується найбільшим попитом

У червні поточного року оператор мобільного зв’язку Vodafone Україна запустив сервіс «Де пальне», за допомогою якого водії могли дізнатися, де неподалік можна заправитися. За результатами тестування цього сервісу оператор зібрав цікаву “заправну” статистику.

Отже, найчастіше в Україні шукають бензин, на другому місті – дизельне пальне, на третьому – газ. Географія запиту на пальне виглядає наступним чином: найчастіше пальне шукали кияни та мешканці Київської області, на другому місці – жителі Дніпропетровщини, на третьому – Полтавчани. Кіровоградська та Сумська області розділили четверте і п’яте місце за кількістю запитів.

Для того, щоб дізнатись, де неподалік можна заправитись, потрібно відправити SMS на короткий номер 225. В залежності від виду пального, яке потрібно знайти, в тексті треба вказати цифру: 1 – газ; 2 – бензин; 3 – дизельне пальне. Vodafone знайде найближчу до клієнта/клієнтки заправку з потрібним видом пального та сповістить про наявність. Користувачу/користувачці сервісу надійде SMS «Обраний Вами вид пального знайдено» і адреса АЗС.

Якщо бак вже повний і інформування більше не потрібне, його можна відключити, надіславши SMS зі словом «СТОП» на номер 225. Поки СТОП не буде надіслано, сервіс буде інформувати про наявність пального, але не більше 3 разів на добу. За один раз можна замовити тільки один вид пального, якщо SMS було декілька, Vodafone відправить інформацію у відповідь на останній запит.

Послуга використовує дані по зовнішньому API від web-розробника з Кропивницького Романа Багатого, який створив Telegram-бот PetrolAlertUA, сервіс про наявність пального на АЗС. Послуга «Де пальне» стане у нагоді тим, хто не користується Telegram, також вона автоматизує процес пошуку пального. Користувачам сервісу не потрібно писати свою адресу, місцезнаходження визначається автоматично, після згоди на отримання такої інформації під час реєстрації в сервісі.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: