Новини

Depositphotos та VistaCreate припиняють роботу в росії та білорусі

Depositphotos та VistaCreate припиняють роботу в росії та білорусі

Компанія VistaPrint вирішила припинити роботу на російському та білоруському ринках фотостоку Depositphotos та графічного онлайн-редактору VistaCreate. Про це повідомляє голова PP-ввідділу Depositphotos в соціальній мережі Facebook.

«Наша позиція однозначна. Ми проти війни в Україні, засуджуємо дії росії. Через військову агресію росії на території України, Depositphotos і VistaCreate припиняють всі продажі й надання послуг клієнтам та партнерам з рф і рб.

Ми не хочемо, щоб наші сервіси використовували для пропаганди, дезінформації чи підтримки протиправних дій і припиняємо будь-які види співпраці з клієнтами і партнерами з країн-агресорів», – сказано в заяві.

Обмеження набули чинності у понеділок, 7 березня.

Також, з метою протидії дезінформації та пропаганді, адміністрація Depositphotos розіслала електронний лист своїм користувачам у росії та білорусі, в якому розповіли правду про війну в Україні та закликала до антивоєнних протестів. Для підтвердження своїх слів Depositphotos зібрав дві безплатні колекції зображень із документальними фотографіями трагічних подій в Україні та мітингів, що проходять по всьому світу. А у спеціальну колекцію від VistaCreate увійшли десятки тематичних шаблонів, які можуть безплатно використовувати усі охочі підтримати Україну.

VistaPrint придбала український фотосток Depositphotos за $85 млн та планує подвоїти українську команду в найближчі 12 місяців


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: