Новини IT-бізнес 14.11.2023 о 16:58 comment views icon

Майк Помпео (колишній держсекретар США) обійняв посаду у Раді директорів «Київстар»

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

Компанія VEON Ltd. оголосила, що колишній держсекретар США Майк Р. Помпео приєднається до Ради директорів українського оператора зв’язку «Київстар» ─ дочірнього підприємства VEON. Він обійматиме посаду незалежного невиконавчого директора.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Майк Помпео приєднується як партнер Impact Investments, щойно створеної в США стратегічної та фінансової консалтингової та інвестиційної фірми. Крім того, генеральний директор VEON Group Каан Терзіоглу призначений головою Ради директорів «Київстар».

«Я з гордістю приєднуюся до VEON і «Київстар» у їхній надзвичайній службі народу України, наданні такого необхідного зв’язку та цифрових послуг у сферах здоров’я, навчання, розвитку бізнесу та розваг. Я також вітаю материнську компанію «Київстар» VEON за її лідерство в інвестуванні в Україну, її власну довгострокову відданість та ініціативу «Інвестуйте в Україну ЗАРАЗ», – сказав Майк Помпео, колишній держсекретар США та незалежний невиконавчий директор «Київстар». – Саме завдяки приватному підприємництву й інвестиціям Україна забезпечить своє економічне майбутнє й успіх, і я з нетерпінням чекаю на можливість зробити свій внесок у ці гідні похвали зусилля».

Майк Помпео (бывший госсекретарь США) вступил в должность в Совете директоров «Киевстар»

Секретар Помпео є партнером фонду Impact Investments, щойно створеної в США стратегічної та фінансової консалтингової та інвестиційної фірми, яка надає послуги  з консультування, інвестування і партнерства із провідними світовими стратегічними компаніями в різних галузях і регіонах. Фонд Impact буде підтримувати керівництво «Київстар» та його материнську компанію VEON в низці ключових стратегічних ініціатив в Україні.

Секретар Помпео обіймав посаду 70-го держсекретаря США з 2018 до 2021 року і шостого директора Центрального розвідувального управління з 2017 до 2018 року. Секретар Помпео також представляв штат Канзас у Палаті представників США з 2011 до 2017 року та був генеральним директором Thayer Aerospace з 1996 до 2006 року. Він закінчив Військову академію США у Вест-Пойнт і здобув ступінь доктора права Гарвардської школи права.

Нагадаємо, ще влітку почались розмови про ймовірну конфіскацію «Київстара». Як сказав заступник голови Офісу президента Ростислав Шурма, «об’єктивно «Київстар» перебуває вже за пів кроку до конфіскації». Нещодавно з’явились нові відомості, що компанію скоріше націоналізують, ніж конфіскують. Вочевидь, шляхом включення Майк Помпео до Ради директорів «Київстар», власники намагаються захистити компанію від націоналізації.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: