Новини

Мальдіви будують в океані повноцінне плавуче місто на 20 тис. осіб із цінами квартир від $150 тис.

Мальдіви будують в океані повноцінне плавуче місто на 20 тис. осіб із цінами квартир від $150 тис.

Голландська архітектурна компанія Waterstudio поставила перед собою завдання створити плавуче місто, розташоване лише за 10 хвилин їзди від Мале. Спроєктоване Плавуче місто на Мальдівах (Maldives Floating City) є великою сукупністю модульних плавучих платформ у формі мозкового корала.

Проєкт є результатом співпраці між місцевим забудовником Dutch Docklands та урядом Мале. Одна з його цілей – звільнити більше місця для житла на суші. Передбачається, що будівництво плавучого міста запропонує розв’язання проблеми підвищення рівня моря для майбутніх поколінь.

За задумом, місто складатиметься з модульних шестикутних сегментів, з’єднаних із зовнішнім кільцем бар’єрних островів. Нижню частину міста буде прикріплено до стабілізаторів, які утримують його від хвиль, а також захищають будівлі та споруди від течії. Місто буде включати мережу житлових будинків, магазинів і шкіл.

Курс
ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖЕР
Ставайте професійним фінансовим менеджером і заробляйте від $500 уже за 2 місяці.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
finmanager

«Це буде пішохідне місто з плавучими вулицями, в якому будуть використовуватися човни для перевезення товарів і людей в межах міста і в столицю Мале», – говорить засновник Waterstudio Коен Олтуїс.

Він додав, що вартість життя у самому місті буде порівнянною з місцевою наземною забудовою на Мальдівах. Згідно з очікуваннями, у 2027 році у 5 тис. будинків проживатиме близько 20 тис. осіб.

Цього місяця місто відкриє свої перші квартири для перегляду. Ціни на нерухомість починаються від $150 тис. за квартиру-студію та до $250 тис. за сімейний будинок. Девелопери очікують, що мешканці почнуть переселятися на острів на початку 2024 року, а будівництво всього міста має бути завершено до 2027 року.

Джерело: businessinsider


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: