Рубрики НовиниWTF

Маск запропонував «‎тренувальний бій» у дворі Цукерберга, а після відмови обізвав опонента «‎куркою»

Опубликовал
Катерина Даньшина

Ілон Маск шукає нові способи скасувати публічний двобій у клітці з Цукербергом – на цей раз власник Twitter запропонував провести «‎тренувальний раунд» вдома у суперника.

Марк Цукерберг своєю чергою розкритикував Маска за «‎несерйозність» і закликав «‎рухатись далі».

«Ми всі бачимо, що Ілон налаштований несерйозно. Він не підтверджує дату, потім каже, що йому потрібна операція, а тепер просить провести тренування на моєму задньому дворі. Якщо Ілон колись серйозно задумається над поєдинком, він знає як зі мною зв’язатися. В іншому випадку – час рухатися далі. Я збираюся зосередитися на змаганнях із людьми, які серйозно ставляться до бою».

Маск у відповідь назвав Цукерберга «‎куркою», натякаючи на боягузтво ймовірного противника.

Англійська для IT від Englishdom.
В межах курсу можна освоїти ключові ІТ-теми та почати без проблем говорити з іноземними колегами.
Дійзнайтеся більше

В іншій публікації, де користувач Twitter написав, шо Марк «‎намагається спасувати», Ілон повторив свою думку:

«‎Він не може їсти курятину, бо це було б канібалізмом».

Заява генерального директора Meta була опублікована після того, як у мережі з’явились скриншоти листування між мільярдерами, які згодом надав і сам Маск.

У повідомленнях Ілон пропонує провести «тренувальний поєдинок» наступного тижня в будинку Цукерберга, на що той відповів відмовою і закликав опонента тренуватися, якщо він хоче «справжнього бою ММА».

Про бій у клітці Маск і Цукерберг домовилися ще у червні, на тлі розгортання конкурентної для Twitter соцмережі Threads. Перший постійно підігрівав інтерес до поєдинку, оцінюючи хто в ньому виграє та де він відбудеться, однак врешті-решт поскаржився на стан здоров’я та заявив про можливу операцію на спині. І так, Маск не вперше ображає суперника – раніше він публікував не дуже приємні каламбури, на кшталт «‎Zuck is a cuck»

Disqus Comments Loading...